Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Budował dom przez 10 lat. Budynek stał się atrakcją turystyczną

jk

Chiński farmer zakończył budowę siedmiopiętrowego domu z gliny, drewna i cegieł. Mężczyzna rozpoczął budowę w 2006 roku

<WEIFANG, CHINA - FEBRUARY 12: (CHINA OUT) General view of a self-made seven-sotrey house on February 12, 2016 in Weifang, China. A farmer with mental deficiency spent more than ten years collecting stones, wood and earth, and building the house by himself. (Photo by ChinaFotoPress/ChinaFotoPress via Getty Images)
ChinaFotoPress via Getty Images
55-letni chińczyk Hu Guangzhou rozpoczął pracę na budowie w dniu, w którym zmarło jego rodzeństwo. Mężczyzna nie mógł uwierzyć, że jego bracia nie żyją. Uznał, że tylko wyjechali, a po powrocie znów będą razem. Z tego powodu postanowił stworzyć dom dla całej rodziny. Pracował 10 lat, dom z gliny, drewna i cegieł wybudował własnymi rękoma.

Mężczyzna utrzymuje się z rządowych dotacji, gdyż uznany jest za osobę chorą psychicznie. Lokalne władze obserwowały jego pracę na budowie, ale nie miały serca jej zatrzymać. Teraz nietypowa konstrukcja jest atrakcją turystyczną. Ludzie przyjeżdżają do miasta, aby popatrzeć na dom i zrobić zdjęcia. Dom stoi w prowincji Shandong we wschodniej części Chin.    Więcej o:

Skomentuj:

Budował dom przez 10 lat. Budynek stał się atrakcją turystyczną