Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

osada Gencz - modernistyczne osiedle

nobo

Modernistyczna architektura autorstwa pracowni Q2 Studio zdecydowanie wyróżnia się wśród wrocławskich inwestycji mieszkaniowych.

osada Gencz w podwrocławskich Komorowicach. Q2 Studio
osada Gencz w podwrocławskich Komorowicach. Q2 Studio
źródło: osadagencz.budmax.info

 

Nazwa osiedla osada GENCZ nawiązuje do historycznej nazwy podwrocławskich Komorowic. Od miasta oddalone są zaledwie o 4km, a w okolicy mieszkańcy mają do dyspozycji gęste lasy i inne tereny zielone, ścieżki spacerowe oraz trasy rowerowe wzdłuż rzeki Ślęzy. Lokalizacja pobudziła wyobraźnię architektów i zainspirowała do stworzenia osiedla, które będzie odpowiadało wysokim wymaganiom naszej epoki, a jednocześnie dawało mieszkańcom bliski kontakt z naturą.

 

 

osada Gencz w podwrocławskich Komorowicach. Q2 Studio

 

 

W kolejnych etapach powstają cztery typy zabudowy: ekskluzywne rezydencje, przestrzenne domy jednorodzinne i w zabudowie bliźniaczej oraz komfortowe apartamenty o wysokim standardzie. Mieszkania są jedno- i dwupoziomowe, a do niektórych przynależą tarasy na dachach o powierzchni nawet 50m2.

 

 

Całość połączona w spójną, współczesną koncepcję o modernistycznym charakterze. Architektura na pewno wyjątkowa, pełna światła i przestrzeni. Nowoczesna i dynamiczna, a jednak przytulna i delikatna, osiedle bieli się z oddali.

 

nobo

 

 

 

Zobacz także:

 

Concerto Verona - granitowe osiedle

Zaułek Onyx na Woli Justowskiej

Lofty w Zielonej Górze

Skomentuj:

osada Gencz - modernistyczne osiedle