Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Apartamenty przy plaży - HIT, czy KIT?

fredka

Wysokie hotele, a nawet całe osiedla wieżowców wpisały się na stałe w krajobraz południowych wybrzeży Europy. Teraz czas na Bałtyk! W Mielnie powstaje luksusowy apartamentowiec, zaledwie kilkanaście kroków od plaży. Deweloper chwali się, że "to jedyna inwestycja w Polsce budowana tak blisko morza".

Budynek zlokalizowany będzie przy nadmorskiej promenadzie. Stanie się punktem zamykającym turystyczny deptak Mielna. Architekci z pracowni Mellon Architekci zaproponowali mocno przeszkloną bryłę otwierającą się w stronę morza. Każdy apartament posiadać będzie taras z widokiem na plażę i morze. Budowa, której koniec przewidziany jest na jesieni 2012 rok, rozpocznie się w ciągu kilku tygodni.

Apartamentowiec Dune zlokalizowany będzie w spokojnej części miasta w otoczeniu drzew i wydm. Deweloper, firma Mielno Holding - Firmus Group podkreśla wysoki standard inwestycji. Wszystkie mieszkania wykończone będą pod klucz. Na parterze budynku czynna będzie całoroczna, dostępna dla wszystkich restauracja z dużym tarasem od strony morza.

Deweloper zapowiada, że w pełni wyposażony, luksusowy apartament będzie można kupić już za 301 tys. zł. W ofercie jest też kilka dużych, blisko 145 m2 penthousów z obszernymi tarasami.

W planach inwestora znajduje się także ogromny projekt Beach City - największy plan inwestycyjny na polskim wybrzeżu, w ramach którego na 36 ha nieruchomości z 2,5 km dostępem do plaży znajdzie się wieżowiec, apartamentowce, hotele, lokale handlowe i usługowe, restauracje i port jachtowy. Drugi ogromny kompleks planowany jest przez inwestora na terenach położonych przy południowej części jeziora Jamno w Mielnie. W sąsiedniej gminie Będzino firma wybuduje także pole golfowe uzupełnione poprzez Resort Hotel oraz inwestycje z rynku rezydencji.

    Więcej o:

Skomentuj:

Apartamenty przy plaży - HIT, czy KIT?