Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Prezenty must have 2016! Polski design

red

Niedawno przedstawialiśmy propozycje świątecznych prezentów wybranych przez redakcję Bryły. Teraz czas na garść inspiracji przygotowanych przez organizatorów największego święta designu w Polsce - Łódź Design Festival. Wszystkie proponowane produkty zostały zaprojektowane przez polskich projektantów, a część z nich otrzymała tytuł must have 2016!

Mapy Maptu, projekt: Urszula Jurkowska, cena: 120 zł, www.maptu.pl
Mapy Maptu, projekt: Urszula Jurkowska, cena: 120 zł, www.maptu.pl Maptu to polski projekt wykorzystujący dane kartograficzne w celu tworzenia artystycznych grafik. Minimalistyczna mapa świata wbudowana w aplikację dostępną na stronie maptu.pl pozwalana na wybranie dowolnego miejsca na Ziemi w celu przygotowania unikalnego plakatu.
materiały prasowe

Wśród propozycji znalazły się pomysł na prezenty dla młodszych i starszych miłośników designu. Wszystkie z nich w raz z opisami i cenami prezentujemy w galerii przy artykule. Znajdziecie tam między innymi : skarpetki nie do pary Many Mornings, książkę "13 bajek z królestwa Lajlonii dla dużych i małych" - fantazyjne opowieści uzupełniają działające na wyobraźnię grafiki Pawła Pawlaka, Sezonownik - nietypowy kalendarz,  w którym każdy miesiąc został opracowany według przewodniego motywu, dobrze zaprojektowane T-shirty, gry planszowe, kubki ceramiczne oraz zestaw nowoczesnych kryształów - użytkowego szkła zaprojektowanego przez Sebastiana Pietkiewicza. Nie zabrakło również doniczek, plakatów, grafik, a nawet zestawu dla brodacza. Zapraszamy do obejrzenia tegorocznych propozycji i zachęcamy do dzielenia się swoimi pomysłami w komentarzach.

ZOBACZ PROPOZYCJE PREZENTÓW >>>

    Więcej o:

Skomentuj:

Prezenty must have 2016! Polski design