Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Mood for Wood - warsztaty projektowe dla studentów

red

Mood for Wood to warsztaty projektowe dla studentów kierunków projektowych z Polski, Czech, Węgier i Słowacji. Grupa 45 studentów w terminie od 4 do 12 sierpnia swoimi projektami postara się zmienić pięć związanych z wodą lokalizacji w Poznaniu.

Warsztaty Mood for Wood - plakat
Warsztaty Mood for Wood - plakat
mat. prasowe

Zaprojektuj miejsce wypoczynku nad wodą w Poznaniu

Studenci będą pracować pod okiem architektów i projektantów. W grupach zaprojektują i wykonają meble/przestrzenie do wypoczynku dla pięciu wybranych lokalizacji związanych z wodą w Poznaniu.

Wybrane do projektu lokalizacje mają różne uwarunkowania przestrzenne, innych odbiorców, pełnią różne funkcje. Organizatorzy chcą pokazać, że woda w Poznaniu to nie tylko Warta. Jedną z lokalizacji zaproszonych do tej edycji będzie Brama Poznania – Muzeum Ichot położone nad Cybiną, Jezioro Rusałka, które od kilku lat przeżywa prawdziwe oblężenie nawet zimą, czy kultowa pływalnia miejska Chwiałka, na której tysiące poznaniaków uczyło się pływać.

Podobnie, jak podczas poprzednich edycji warsztatów, uczestnicy spotkają się z użytkownikami lokalizacji, którzy będą mieli aktywny wpływ na kształt projektów, które powstaną po wysłuchaniu ich potrzeb. Warsztaty Mood for Wood wyróżniają się możliwością realizacji projektów warsztatowych, które będą miały rzeczywisty wpływ na życie i rozwój społeczności lokalnych.

Weź udział w warsztatach

Zgłoszenia na warsztaty przyjmowane będą poprzez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie www.moodforwood.com w terminie od 11 maja do 10 czerwca. Warsztaty kierowane są do studentów kierunków projektowych, którzy nie ukończyli 26. lat. Organizatorzy skontaktują się z osobami zakwalifikowanymi na warsztaty mailowo do 15 czerwca. Koszt uczestnictwa: 85 euro.

Organizatorzy: SARP POZNAŃ, Stowarzyszenie Kolektyw 1 a

Partnerzy: Fundusz Wyszehradzki,Miasto Poznań, School of Form, Hello Wood, Wielkopolska Okręgowa Izba Architektów, Uniwersytet Techniczny w Brnie, Centrum Kultury Zamek

Projekt jest współfinansowany ze środków Funduszu Wyszehradzkiego oraz Miasta Poznań.

Więcej informacji na stronie www.moodforwood.com

Skomentuj:

Mood for Wood - warsztaty projektowe dla studentów