Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Praktyki studenckie w pracowni JEMS Architekci

red

Pracownia JEMS Architekci to jedna z najbardziej znanych i cenionych pracowni architektonicznych, która na swoim koncie ma mnóstwo nagród, w tym tegoroczną Nagrodę Internautów w konkursie BRYŁA ROKU 2015 za budynek Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach. Teraz przed studentami architektury jest szansa na osobiste poznanie metod pracy architektów z pracowni JEMS w ramach odbycia praktyk studenckich.

22.08.2014 Warszawa , ul. Wybrzeze Kosciuszkowskie . Nowy i stary budynek ASP . Fot. Franciszek Mazur / Agencja Gazeta SLOWA KLUCZOWE: architektura Akademia Sztuk Pieknych ZDJĘCIE DO WKŁADKI: DLOWA Strony Lokalne Warszawa
Nowy gmach Akademii Sztuk Pięknych na warszawskim Powiślu
FRANCISZEK MAZUR

Pracowni JEMS Architekci zapewne nikomu nie trzeba przedstawiać. To autorzy wielu wybitnych realizacji architektonicznych, laureaci wielu nagród, a nasi czytelnicy mieli też niedawno okazję do osobistego spotkania z Panem Jerzym Szczepanikiem-Dzikowskim, który pojawił się w charakterze gościa specjalnego na naszej uroczystej gali wręczenia statuetek BRYŁA ROKU 2015.

Teraz studenci architektury mają szansę na jeszcze bliższe poznanie metod pracy, którymi posługują się architekci w codziennej pracy, gdyż pracownia JEMS Architekci ogłosiła właśnie konkurs na odbycie praktyk studenckich.

Praktyka na stanowisku asystenta projektanta odbędzie się w miesiącach wakacyjnych i będzie trwała minimum dwa miesiące. Za odbycie praktyki pracownia przewiduje przyznanie stypendium.

Aby wziąć udział w konkursie o praktyki należy przesłać do końca maja na adres jems@jems.pl swojego portfolio, krótki list motywacyjny i wskazać dogodny termin praktyk (lipiec+sierpień lub sierpień+wrzesień). W portfolio powinny pojawić się projekty studenckie – prace semestralne, konkursowe i dyplomowe. Pracownia prosi o nie umieszczanie w portfolio prac wykonanych w innych biurach architektonicznych. W treści listu motywacyjnego powinna się znaleźć też informacja o dotychczasowym doświadczeniu zawodowym (odbytych praktykach, stażach, pracy w biurach architektonicznych) w formie krótkiej informacji w liście motywacyjnym.

W dniach 30.05-15.06 po rozmowach kwalifikacyjnych jury w składzie: Maciej Miłobędzki, Olgierd Jagiełło, Jerzy Szczepanik-Dzikowski dokona wyboru 4-6 osób.

A więc młodzi architekci, na start!;)

    Więcej o:

Skomentuj:

Praktyki studenckie w pracowni JEMS Architekci