Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Która toaleta stanie w Płocku? Głosowanie w konkursie Koło

red

W dniach 8-15 czerwca na stronie konkurskolo.pl każdy może oddać głos na wybrany przez siebie projekt toalety publicznej dla Płocka. Projektowi, który uzyska największą liczbę głosów, zostanie przyznane dodatkowe wyróżnienie internautów oraz nagroda pieniężna.

Konkurs KOŁO - zaprojektuj łazienkę 2016
Konkurs KOŁO - zaprojektuj łazienkę 2016
KOŁO - mat. prasowe

AL. ROGUCKIEGO W PŁOCKU Z NOWĄ TOALETĄ PUBLICZNĄ!

Partnerem Konkursu KOŁO na projekt łazienki 2016 jest Urząd Miasta Płock. Miasto wyraziło gotowość budowy toalety wg. projektu konkursowego, któremu zostanie przyznana nagroda główna.

W tegorocznej edycji konkursu KOŁO organizatorzy otrzymali blisko 300 zgłoszeń. Są to projekty wolnostojącej toalety miejskiej, uwzględniające dodatkowe funkcje budynku (Toaleta plus), dopasowane do otoczenia Al. Antoniego Roguckiego w Płocku wraz z zaplanowanym miejscem rekreacji i wypoczynku dla mieszkańców. Na laureatów konkursu KOŁO czekają nagrody o łącznej wartości 40 000 zł. Zwycięzców i projekt przeznaczony do realizacji poznamy 22 czerwca 2016 r.

Wyboru najlepszego projektu koncepcyjnego na toaletę publiczną dokona Jury składające się z uznanych architektów i ekspertów, ale swój głos w plebiscycie na najciekawszy pomysł mogą oddać także internauci. Swoich faworytów będą mogli wesprzeć w dniach 8-15 czerwca głosując na stronie www.konkurskolo.pl.

MIESZKAŃCY POLSKICH MIAST CHCĄ NOWYCH TOALET PUBLICZNYCH!

Deficyt toalet publicznych to duży problem dla mieszkańców polskich miast. Pod koniec 2015 r, w ramach akcji Nie olewamy miasta, której patronem jest marka KOŁO, organizatorzy zapytali Polaków, czego im w ich miastach brakuje. Na podstawie zebranych zgłoszeń powstała Mapa miejskich potrzeb. 27% uczestników głosowania wskazało potrzebę wybudowania nowych toalet publicznych!

Mapa miejskich potrzeb
Mapa miejskich potrzeb
mat. prasowe

Szczegóły akcji dostępne są na stronie Nieolewamymiasta.pl oraz na Facebook.com/nieolewamymiasta

Aby zobaczyć wybranych laureatów poprzednich edycji konkursu kliknij TUTAJ.

____________

ZOBACZ TEŻ: Najdziwniejsze toalety świata!

    Więcej o:

Skomentuj:

Która toaleta stanie w Płocku? Głosowanie w konkursie Koło