Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowe oblicze BIM - konferencja

red

Po raz kolejny w Warszawie organizowana jest konferencja, która ma przybliżyć zagadnienia związane z BIM - technologią parametrycznego modelowania. Wydarzenie odbędzie się 7 listopada 2017 roku. Organizatorzy zaprosili prelegentów z wiodących biur projektowych na świecie, którzy podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie pracy w technologii BIM.

Konferencja BIM 2017
Konferencja BIM 2017
mat. prasowe

Wykorzystanie technologii BIM pozwala osiągnąć znaczne oszczędności podczas realizacji inwestycji i jej późniejszej eksploatacji. Według szacunków brytyjskich, gdzie projektowanie BIM jest już obowiązkiem w inwestycjach publicznych, wdrożenie tej technologii może przyczynić się do skrócenia czasu budów i zmniejszenia ich kosztów. Wirtualny model budowli, obejmujący również zagadnienia branżowe, staje się wstępną realizacją inwestycji i pozwala na eliminację błędów już w początkowym etapie.

Uczyć się od najlepszych

Konferencja NOWE OBLICZE BIM ma przyczynić się do popularyzacji technologii BIM w Polsce. Prelegentami będą polscy oraz zagraniczni specjaliści zajmujący się na co dzień problematyką BIM. Wśród prelegentów znajdą się m.in. Jesper Boye Andersen - BIG - Bjarke Ingels Group, David Philp - Digital Built Britain,Katarzyna Orlińska-Dejer – Datacomp, Janne Salin – YIT, Leszek Włochyński - HOCHTIEF Polska, Paul Tunstall – HLM, Tamás György Eros – GRAPHISOFT I inni.

Wydarzenie ma charakter szkoleniowo-naukowy i skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych tematyką BIM, w tym architektów, inżynierów, projektantów, deweloperów, urzędników, wykonawców i producentów wyrobów budowlanych, a także nauczycieli akademickich i studentów. Organizatorzy konferencji zapraszają wszystkie osoby zainteresowane zastosowaniem najnowszych technologii informatycznych w przygotowaniu i kierowaniu procesami inwestycyjnymi.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęło Stowarzyszenie Architektów Polskich SARP, Polski Związek Firm Deweloperskich oraz Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, BIM Klaster.

Konferencja BIM odbędzie się 7 listopada 2017 roku w Warszawie (Multikino Złote Tarasy).

Więcej informacji o wydarzeniu oraz formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie www.wsc.pl/bim.

    Więcej o:

Skomentuj:

Nowe oblicze BIM - konferencja