Dni otwarte dla architekta: 13-15.06.2023 r.
Firma Kratki, wiodący producent kominków, biokominków i ogrzewaczy, zaprasza na dni otwarte dla architektów. Wydarzenie odbędzie się w dniach 13-15 czerwca 2023 r. i stanowi unikalną okazję dla przedstawicieli tego zawodu do nawiązania nowych znajomości, zapoznania z ofertą marki i skorzystania z wielu atrakcji i udogodnień przygotowanych specjalnie dla nich.

Praca architekta jest niezwykle wymagająca, dlatego firma Kratki postanowiła wesprzeć profesjonalistów z tej dziedziny. W ramach dni otwartych będzie można uzyskać szereg korzyści, które pomogą architektom w codziennej pracy oraz rozwijaniu ich warsztatu.
Współpraca z marką Kratki to gwarancja wsparcia technicznego na najwyższym poziomie. Doświadczony zespół specjalistów jest gotowy odpowiedzieć na wszystkie pytania i udzielić niezbędnej pomocy, aby zapewnić pełne zadowolenie z produktów i usług.
Dla architektów rozpoczynających współpracę z firmą Kratki przygotowano jeszcze więcej korzyści. Firma zapewnia dostęp do bazy wykonawców, którzy zrealizują ich pomysły aranżacyjne. Dzięki temu klienci mogą być pewni, że ich projekty zostaną w pełni zrealizowane z zachowaniem najwyższych standardów jakości.
Ponadto, z myślą o wygodzie partnerów, marka Kratki udostępnia salon dla architektów poza godzinami pracy. Jest to miejsce, w którym architekci mogą spokojnie pracować i rozmawiać z klientami, mając pewność, że wszystkie ich potrzeby zostaną w pełni zaspokojone.
Zachęcamy wszystkich architektów do odwiedzenia salonu firmowego Kratki, który mieści się przy Trakcie Brzeskim 47 w Warszawie. Dni otwarte (13-15 czerwca 2023r., godz. 9.00-17.00) będą doskonałą okazją do zapoznania się z innowacyjnymi rozwiązaniami marki oraz nawiązania owocnej współpracy.

- Więcej o:
Wystartował plebiscyt Fasada Roku 2025 – internauci wybierają najpiękniejsze elewacje w Polsce!
Nowa światowa sztuka w Willi Gawrońskich w Warszawie. Rusza druga edycja NADA Villa Warsaw
Lato, które zmieniło wszystko. Festiwal 1955 – wystawa o spektakularnym wydarzeniu w historii stolicy już od 18 czerwca w Muzeum Warszawy
Wystawa oraz premiera monografii KWK Promes w trakcie Biennale Architektury
„Urban Future" w Łodzi. Największe europejskie wydarzenie z udziałem 2000 urbanistów i zarządzających miastami
Plantstoria - nowa wstawa w Muzeum Architektury we Wrocławiu. "Bloki" w Ciechanowie skąpane w zieleni
11. Nagroda Architektoniczna Prezydenta m.st. Warszawy. Poznaj nominacje i zagłosuj
Targi Rzeczy Ładnych już 12-13 kwietnia w gdańskim AMBEREXPO