Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Dni Planisty: Rewitalizacja miast i odnowa wsi - zapraszamy na konferencję

Mat. prasowe/red. WG

Jak wygląda rewitalizacja miast i odnowa wsi? Jak komunikować działania rewitalizacyjne otoczeniu społecznemu? Jak zmieniło się podejście deweloperów do rewitalizacji kamienic? Na te i inne pytania, poszukamy odpowiedzi podczas tegorocznej ogólnopolskiej konferencji Dni Planisty.

Dni Planisty: Rewitalizacja miast i odnowa wsi
Dni Planisty: Rewitalizacja miast i odnowa wsi
Mat. organizatorów

O tym, jak ważna jest rola planisty we współczesnym świecie, nie musimy nikogo przekonywać. Tematem tegorocznych Dni Planisty, organizowanych przez Akademickie Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej na Wydziald Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej UAM w Poznaniu, jest rewitalizacja miast i odnowa wsi. Objęliśmy to wydarzenie patronatem medialnym.

Podczas dwudniowej, ogólnopolskiej konferencji naukowej, przedstawione zostaną wyniki badań naukowych studentów i doktorantów zajmujących się gospodarką przestrzenną, urbanistyką, ruralistyką, architekturą, socjologią oraz geografią społeczno-ekonomiczną. Zaprezentowane zostaną także efekty współpracy z sektorem publicznym i prywatnym. Wydarzenie to będzie doskonałą okazją do wymiany doświadczeń oraz konfrontacji różnych punktów widzenia, co pozwoli poszerzyć wiedzę uczestników wydarzenia w zakresie planowania i rozwoju przestrzeni.

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem ogólnopolskiej konferencji naukowej "Dni Planisty: Rewitalizacja miast i odnowa wsi".

Opublikowany przez Dni Planisty Niedziela, 18 października 2020

Konferencja "Dni Planisty: Rewitalizacja miast i odnowa wsi" trwać będzie 2 dni - 22 i 23 października 2020 roku. Pierwszy dzień (czwartek), to 5 ciekawych, moderowanych paneli poświęconych różnym aspektom rewitalizacji. Wydarzenie odbędzie się na platformie ClickMeeting i będzie transmitowany na kanałach społecznościowych konferencji. Drugi dzień (piątek) przeznaczony będzie głównie na poznanie od kuchni silnika renderującego V-Ray. 

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej i Facebooku. Zachęcamy do wzięcia udziału w konferencji!

    Więcej o:

Skomentuj:

Dni Planisty: Rewitalizacja miast i odnowa wsi - zapraszamy na konferencję