Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

DYPLOM Z ARCHICADEM: ruszyła 5. edycja konkursu

mat. prasowe

Konkurs ma na celu wyłonienie najlepszej magisterskiej i inżynierskiej pracy dyplomowej w zakresie architektury i urbanistyki, architektury wnętrz oraz architektury krajobrazu, wykonanej z wykorzystaniem programu Archicad. Do wygrania są nagrody o łącznej wartości ponad 70 000 złotych. Termin nadsyłania prac upływa 28 lutego 2022 roku.

DYPLOM Z ARCHICADEM: ruszyła 5. edycja konkursu
DYPLOM Z ARCHICADEM: ruszyła 5. edycja konkursu
mat. prasowe

Konkurs ma na celu promocję młodych, zdolnych architektów, wykorzystujących możliwości oprogramowania BIM, a także zachęcenie studentów do korzystania z najnowszych rozwiązań cyfrowych, wspomagających projektowanie architektoniczne.

DYPLOM Z ARCHICADEM: Zadanie konkursowe

  • Do konkursu można zgłosić pracę magisterską lub inżynierską (licencjacką) wykonaną w programie Archicad.
  • Do konkursu zgłoszone mogą być projekty z zakresu architektury i urbanistyki, architektury wnętrz oraz architektury krajobrazu, obronione w okresie pomiędzy 1 stycznia 2021 roku a 28 lutego 2022 roku

DYPLOM Z ARCHICADEM: Terminarz konkursowy

  1. Termin rejestracji zgłoszeń konkursowych upływa 28 lutego 2022 r. (Formularz zgłoszeniowy będzie dostępny i aktywny od 14 grudnia 2021 roku do 28 lutego 2022 roku.)
  2. Posiedzenie jury konkursowego odbędzie się w maju 2022 roku.
  3. Ogłoszenie wyników – do 30 czerwca 2022 roku.

Organizatorzy konkursu: WSC Witold Szymanik i S-ka Sp. z o.o. - autoryzowany dystrybutor oprogramowania Archicad w Polsce.

Szczegóły oraz Regulamin konkursu dostępne są na stronie: https://wsc.pl/dyplom-z-archicadem/2021/oglaszamy-5-edycje-konkursu-dyplom-z-archicadem

                                                                                       ***

Archicad jest nowoczesnym, ciągle doskonalonym oprogramowaniem do projektowania w technologii BIM. W ofercie WSC stanowi trzon całej rodziny produktów, pozwalających na pełną integrację procesów projektowych i inwestycyjnych na każdym ich etapie. Tym samym WSC wspiera procesy projektowe w standardzie OPEN BIM, tak aby z łatwością koordynować współpracę z innymi branżami. Standard OPEN BIM zakłada płynną współpracę między różnymi typami oprogramowania, tworząc sprawnie działający system kontroli i podnoszenia jakości projektu.

    Więcej o:

Skomentuj:

DYPLOM Z ARCHICADEM: ruszyła 5. edycja konkursu