Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Kolekcja Point Of View: stoły drewniane marki TON

sponsorowany

Połączenie rzemiosła z nowoczesną technologią jest tym, co charakteryzuje najlepszy design. A jeśli dodamy do tego możliwość personalizacji, uzyskamy produkt pozwalający na szerokie zastosowanie, a tym samym lepiej odpowiadający potrzebom użytkownika. Takie są stoły drewniane z kolekcji P.O.V. marki TON - funkcjonalne, a do tego zachwycające formą i jakością wykonania.

Kolekcja Point Of View: stoły drewniane marki TON
Kolekcja P.O.V. marki TON
TON

Stoły drewniane P.O.V.

Solidny stół drewniany jest synonimem ponadczasowego piękna. To przy nim zasiadamy do wspólnych posiłków z najbliższymi, celebrujemy święta, oddajemy się rozrywkom z dziećmi, własnemu hobby czy pracy zarobkowej. To jeden z najważniejszych mebli w domu, które ponadto najchętniej zabieramy ze sobą, kiedy się przeprowadzamy, nierzadko odziedziczony po przodkach, albo kupujemy z myślą przekazania go kiedyś swoim dzieciom.

Doskonałą inwestycją będą stoły drewniane dostępne w ofercie marki TON. Modele z kolekcji P.O.V. , wykonane z dbałością o każdy detal, świetnie sprawdzą się jako stoły kuchenne czy jadalniane, ale również restauracyjne i biurowe, w tym konferencyjne. TON samodzielnie prowadzi cały proces produkcyjny, dlatego oferuje nie tylko szeroki wybór stołów, ale też dba o ich wysoką jakość i ponadczasowe wzornictwo. To wybór na długie lata. Drewno do produkcji stołów posiada certyfikat PEFC. Jest pozyskiwane zgodne z najwyższymi standardami ekologicznymi, społecznymi i etycznymi, a pochodzi z legalnych źródeł, więc wspiera zrównoważoną gospodarkę leśną.

Kolekcja Point Of View: stoły drewniane marki TON
Kolekcja P.O.V. marki TON
TON

Dopasuj drewniany stół do swojego stylu

Niewątpliwą zaletą stołów P.O.V. jest organiczny kształt blatu i podstawy, wyróżniający je na tle innych modeli dostępnych na rynku. Solidna konstrukcja i prosta forma wpisują stoły drewniane TON w trendy aktualnie panujące w aranżowaniu wnętrz, ale też zapewniają im nieśmiertelne piękno. Doskonale "odnajdą się" w pomieszczeniach urządzonych w różnych stylach, ze szczególnym naciskiem na: minimalistyczny, japandi, skandynawski i eklektyczny.

A na czym polega wspomniana wcześniej możliwość personalizacji tych stołów?

  • stoły wykonane z litego drewna z kolekcji P.O.V. są oferowane w trzech rodzajach materiału: jako stoły dębowe, bukowe i wykonane z orzecha amerykańskiego,
  • każdy z materiałów może być wykończony w różnych kolorach,
  • solidny blat stołu występuje w wielu rozmiarach (od średnicy 60 cm do wymiarów 150 x 300 cm) oraz w sześciu kształtach: koło, owal i kwadrat, a także jako prostokątny, kwadrat sferyczny i prostokąt sferyczny,
  • stoły z drewnianym blatem P.O.V. mogą mieć trzy rodzaje wykończenia krawędzi blatu: proste, zaoblone lub frezowane pod skosem.

Aby umożliwić użytkownikom jeszcze lepsze dopasowanie wybranego stołu do swoich potrzeb, producent przygotował intuicyjny konfigurator mebli dostępny na stronie https://www.ton.eu/pl/p-o-v/. Z jego pomocą szybko dobierzemy właściwe parametry wymarzonego mebla, jednocześnie stając się jego współtwórcą.

Kolekcja Point Of View: stoły drewniane marki TON
Kolekcja P.O.V. marki TON
TON
stoły drewniane
Kolekcja P.O.V. marki TON
TON

Nie tylko do jadalni - stół drewniany w różnych odsłonach

Stoły z kolekcji P.O.V. mogą mieć blaty z drewna dębowego, bukowego lub orzechowego (orzech amerykański) - ale nie tylko. W ofercie znajdziemy też blaty z multiplexu wykończonego fornirem naturalnym, laminatem HPL lub włoskim nanolaminatem Fenix. Dwie ostatnie propozycje są polecane szczególnie branży gastronomicznej, czyli przykładowo w stołówkach pracowniczych oraz jako stoły konferencyjne lub projektowe.

Czym jest multiplex? To sklejka o specjalnej konstrukcji, która gwarantuje optymalną sztywność blatu. Producent używa do jej oklejenia naturalnego surowca (forniru), który można barwić kolorami pigmentowymi z całej palety NCS, Pantone lub RAL.

Warto wspomnieć, że blaty z litego drewna dębowego, bukowego lub orzechowego wykończone są naturalnym olejem, lakierem transparentnym lub bejcami, których kolory w większości przypadków pozwalają na zachowanie widocznego rysunku drewna.

Kolekcja Point Of View: stoły drewniane marki TON
Kolekcja P.O.V. marki TON
TON

Modne drewniane meble w wersji modułowej

Drewniane stoły z kolekcji P.O.V. występują w dwóch wysokościach (stołu jadalnianego lub barowego), mamy też do wyboru trzy typy podstaw: pojedynczą, podwójną oraz podłużną. W zależności od potrzeb dobierzemy mniejszy okrągły stół drewniany lub duży, mający wydłużony kształt blatu, przy którym usiądzie większa grupa osób.

Kolejną ważną zaletą stołów P.O.V. jest ich modułowość. Funkcja, którą zwykle oferuje stół drewniany rozkładany, tutaj może być realizowana poprzez zestawianie ze sobą stołów z prostokątnymi blatami o prostych krawędziach. Firma oferuje też usługę wykonania modeli na specjalne zamówienie, wykraczających poza standardowe rozmiary.

drewniane stoły
Kolekcja P.O.V. marki TON
TON

Nowoczesne stoły drewniane

Wszystkie modele stołów z kolekcji P.O.V. można wyposażyć w media porty zawierające miedzy innymi gniazda zasilające, transmitujące dane lub dźwięk i obraz, moduły ładowania przewodowego lub bezprzewodowego, w wielu wariantach:

  • Bezprzewodowy system ładowania IPAN IPAN - pozwalający na ładowanie telefonów komórkowych, tabletów, inteligentnych zegarków, itp.
  • Wysokiej jakości certyfikowane media porty Bachmann Twist - łączą funkcjonalność i design w jednym urządzeniu. Obracana pokrywa gniazda pozwala bezpiecznie ukryć moduły danych, kiedy nie są użytkowane. To system szczególnie polecany do zastosowania przy mniejszych blatach (w większych można zastosować sztuk).
  • Elegancki i smukły media port Bachmann Top Frame - zajmuje mało miejsca, a jego górna pokrywa po otwarciu całkowicie chowa się w blacie, dzięki czemu nie przeszkadza w pracy, a gniazda lub moduły danych i multimediów są dostępne ze wszystkich stron. Ten model ma możliwość wymiany poszczególnych modułów w trakcie eksploatacji.
  • Media porty EVOline - to maksimum funkcjonalności przy minimum potrzebnego miejsca do instalacji, a do tego prestiżowa nagroda Red Dot za design. Maksymalna liczba modułów to 8 sztuk.
stoły drewniane
1. Bezprzewodowy system ładowania IPAN IPAN 2. Certyfikowane media porty Bachmann Twist 3. Media port Bachmann Top Frame 4. Media porty EVOline
TON

Drewniane stoły i pasujące do nich taborety

Drewniany stół z kolekcji P.O.V. można uzupełnić o taboret o tej samej nazwie i kształcie podobnym do podstawy stołu. Wyglądem przypomina masywny pieniek, jest jednak lekki i łatwy w przenoszeniu, co dodatkowo ułatwia otwór w jego siedzisku. Wyprofilowane siedzisko podnosi komfort siedzenia, jednocześnie nie utrudnia wykorzystania taboretów w innym celu - a mogą one stanowić na przykład oryginalne stoliki kawowe lub nocne.

Taborety o prostej konstrukcji można sztaplować, czyli wstawiać jeden na drugim (zarówno w wersji gładkiej, jak i z tapicerowanym siedziskiem), co ułatwia przechowywanie i ewentualny transport. Tę drugą opcję umożliwia dodatkowo dedykowany wózek na trzech skrętnych kółkach, dzięki któremu przewieziemy nawet dziesięć sztuk jednocześnie.

Zapraszamy na wirtualny spacer z kolekcją stołów P.O.V. we wnętrzach historycznej fabryki Michaela Thonet z 1861 roku TON_polski (matterport.com).

    Więcej o:

Skomentuj:

Kolekcja Point Of View: stoły drewniane marki TON