Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Komfortowa farma

Mat. partnera

Leżąca w okolicach miejscowości Nijmegen osada Persingen jest znana jako najmniejsza wioska w Holandii. Stara farma w tej spokojnej, zacisznej miejscowości została przekształcona w nowoczesną i komfortową rezydencję. Duże, nowoczesne przeszklenia wypełniające ściany i dachy dostarczają dużą ilość naturalnego światła do wnętrz, tworząc jasną i przyjazną atmosferę.

Komfortowa farma w Persingen (Holandia)
Komfortowa farma w Persingen (Holandia)
Fot. mat. Fakro

Dwa budynki tego domostwa prezentują się nowocześnie i świeżo. Strzecha pokrywająca ich dachy nadaje im naturalnego, wiejskiego stylu. Okna i drzwi wykorzystane w tej renowacji to produkty marki FAKRO. W oczy od razu rzucają się bardzo ciekawie wykończone drzwi frontowe. Nad nimi zainstalowano dodatkowe przeszklenie, a jeszcze wyżej, już na połaci dachu, całe zespolenie zakończone jest oknem dachowym FNP.

 Takie zestawienie sprawia, że wejście do domu wygląda bardzo estetycznie zarówno od zewnątrz, jak i od strony wnętrza oraz zapewnia bardzo dobre doświetlenie komunikacji na parterze.

Sypialnia na poddaszu jest wypełniona światłem dzięki dużym oknom dachowym FDY-V/U U3 proSky. Obszerne pionowe przeszklenia INNOVIEW zapewniają piękny widok na otaczającą dom zieleń.

Komfortowa farma w Persingen
Komfortowa farma w Persingen
Fot. mat. Fakro

Na parterze drugiego z budynków zlokalizowano przestronny garaż, pokój z dodatkową kuchnią oraz biuro wyposażone w kolejne duże przeszklenia INNOVIEW. Przez te ponadczasowe, drewniano-aluminiowe okna rozpościera się widok na ogród z basenem. Tutaj poddasze doświetlono obrotowymi oknami dachowymi FTP-V i zorganizowano na nim siłownię.

Wszystkie okna dachowe i pionowe marki FAKRO prezentują się bardzo estetycznie, a jakość ich wykonania zapewnia trwałość i komfort użytkowania na lata. Ostateczny efekt renowacji to wypełnienie wnętrz naturalnym światłem i zapewnienie domownikom kontaktu z otaczającą naturą.

Komfortowa farma w Persingen
Komfortowa farma w Persingen
Fot. mat. Fakro
    Więcej o:

Skomentuj:

Komfortowa farma