Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Konkurs dla architektów Archi+Wood by OSMO

mat. prasowe

Renomowany producent naturalnych impregnatów do drewna, firma Osmo, ogłosił konkurs dla projektantów i architektów, w którym są do wygrania nagrody pieniężne. Aby wziąć udział, należy zgłosić projekt ogrodu lub architektury zewnętrznej z elementami drewnianymi, w którym zostało wykorzystane drewno oraz co najmniej jeden produkt marki Osmo. Prace można nadsyłać do 15 października.

Archi+Wood by OSMO
Archi+Wood by OSMO
mat. prasowe

Drewno jest jednym z materiałów, które są chętnie wykorzystywane w miejskiej architekturze oraz w projektach aranżacji wnętrz. Jego uniwersalność i ponadczasowość dają nieograniczone możliwości projektowania przestrzeni. Jednocześnie jest to surowiec wymagający odpowiedniego zabezpieczenia przed działaniem czynników zewnętrznych, aby mógł służyć nam przez długie lata w jak najlepszej formie. Firma Osmo od ponad 40 lat zajmuje się produkcją środków ochrony drewna, przeznaczonych do wnętrz oraz na zewnątrz. Innowacyjne preparaty oferowane przez tę markę pozwalają drewnu oddychać, są też bardziej wydajne niż tradycyjne impregnaty za sprawą składu - zawierają bowiem naturalne oleje i woski roślinne pozyskiwane ze słonecznika, lnu, soi i ostu. Nawiązując do specjalnych potrzeb drewna, polski dystrybutor tych produktów zorganizował konkurs, Archi+Wood by OSMO.

Konkurs Archi+Wood by OSMO

W konkursie mogą wziąć udział projektanci i architekci, a zadanie polega na wykonaniu projektu (lub zgłoszeniu wcześniej wykonanego):

  • elewacji,
  • ogrodu,
  • tarasu,
  • balkonu,
  • małej architektury.

W każdym zgłoszonym projekcie powinno zostać wykorzystane drewno oraz produkt marki Osmo, na zasadach określonych w Regulaminie (dostępnym na stornie osmo.com.pl/konkurs-osmo). Zgłoszenie projektu do konkursu Archi+Wood by OSMO oznacza akceptację Regulaminu. Każdy uczestnik może zgłosić nie więcej niż 2 prace konkursowe, przy czym mogą to być projekty zarówno dla odbiorcy indywidualnego, jak i komercyjnego. Zwycięzców w konkursie Archi+Wood by OSMO wyłoni Jury, a głównym kryterium będzie kreatywność w zastosowaniu drewnianych elementów w opracowanej koncepcji.

Nabór prac potrwa do 15 października 2021 r.

Projekty można zgłaszać poprzez dedykowaną stronę konkursową, na której znajdują się szczegółowe informacje: osmo.com.pl/konkurs-osmo

Do wygrania są nagrody pieniężne o łącznej wartości 10 000 zł:

I miejsce – 5 000 zł
II miejsce – 3 000 zł
III miejsce – 2 000 zł

Wyniki konkursu oraz nazwiska zwycięzców zostaną ogłoszone 5 listopada 2021 r. na stronie internetowej konkursu i w mediach społecznościowych marki Osmo.

    Więcej o:

Skomentuj:

Konkurs dla architektów Archi+Wood by OSMO