Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowości od BMI ICOPAL - produkty do izolacji dachów

mat. prasowe BMI ICOPAL

Marka BMI Icopal wprowadza na rynek dwa nowe produkty dedykowane izolacji dachów: papę wierzchniego krycia o parametrach na najwyższym poziomie oraz podkładową papę bitumiczną.

Zgrzewalna papa wierzchniego krycia Icopal Top EXTRA PYE PV250 S53 Szybki Profil® SBS, została wykonana na bazie włókniny poliestrowej. Przeznaczona jest do wykonywania warstwy wierzchniej w jedno- bądź wielowarstwowych pokryciach dachowych.

Stworzona na bazie asfaltu wysoko modyfikowanego elastomerem SBS, charakteryzującego się giętkością w temperaturze do -25 stopni, dającego możliwość zmiany kształtu oraz rozmiaru pod wpływem naprężeń ściskających, ścinających i naprężających - oraz szybkiego powrotu do pierwotnych wymiarów i kształtów po ustąpieniu oddziaływania tych sił.

Podwyższona grubość - 5,3 mm - papy Icopal Top EXTRA PYE PV250 S53 Szybki Profil® SBS gwarantuje jej trwałość na dachu, żywotność materiału, bezpieczeństwo oraz najwyższą jakość produktu. Produkt objęty jest gwarancją produktową BMI Icopal na okres 15 lat.

Dane techniczne:

  • Grubość: 5,3 mm
  • Ilość: rolka (m2/kg) 5,0 / 36,2
  • Paleta: ilość (m2)/waga (kg)/ilość rolek (szt.) 120 / 895 / 24

Oferta oraz dodatkowe informacje o produkcie znajdują się na stronie: www.nowageneracjapap.pl. 

Nowość od BMI ICOPAL - produkty do izolacji dachów
Nowość od BMI ICOPAL - produkty do izolacji dachów
mat. prasowe

Podkładowa papa bitumiczna GLASBIT G200 S40-15 Szybki Profil® SBS to produkt o ulepszonej konstrukcji posiadający bardzo wytrzymałą wkładkę z tkaniny szklanej. Przeznaczona do wykonywania warstwy podkładowej w wielowarstwowych pokryciach dachowych, a także jako izolacja przeciwwodna Typu T w elementach podziemnych budynków.

Konstrukcja umożliwia jej układanie zarówno metodą zgrzewalną, jak i poprzez mocowanie mechaniczne. Została zbudowana w oparciu o asfalt modyfikowany SBS, a z wierzchniej i spodniej strony zabezpieczono ją folią adhezyjną, która zapobiega wsiąkaniu wody w strukturę papy oraz ułatwia jej usuwanie. Nowa budowa papy przekłada się na poprawę jej aplikacji, a dzięki zastosowaniu folii z wierzchniej strony stała się bardziej przyjazna dla wykonawcy.

Produkt objęty jest gwarancją produktową BMI Icopal na okres 10 lat.

Dane techniczne:

  • Grubość: 4,0 mm
  • Ilość: rolka (m2/kg) 7,5 / 49,1
  • Paleta: ilość (m2)/waga (kg)/ilość rolek (szt.) 150 / 1007 / 20

Oferta oraz dodatkowe informacje o produkcie znajdują się na stronie: www.nowageneracjapap.pl.

Nowość od BMI ICOPAL - produkty do izolacji dachów
Nowość od BMI ICOPAL - produkty do izolacji dachów
mat. prasowe

                                                                                      ***

BMI Polska to wiodący producent systemów dachowych przeznaczonych na dachy skośne i płaskie. Dostarcza innowacyjne systemy hydroizolacji oraz pokryć dachowych. Zapewnienie schronienia, ochrony i spokoju ducha dla architektów, dekarzy, budowlańców i właścicieli domów jest priorytetem marki przy tworzeniu najnowszych systemów. Eksperci wspierają procesy projektowe oraz służą doradztwem technicznym, zarówno w projektach mieszkaniowych, jak i niemieszkalnych. BMI Polska jest częścią BMI Group, największej firmy oferującej pokrycia dachowe i hydroizolacje w Europie, Azji oraz Afryce.

BMI Braas oferuje wysokiej jakości dachówki ceramiczne, betonowe, blachodachówki panelowe oraz szeroką gamę akcesoriów służących do prawidłowego wykończenia dachu. 

BMI Icopal oferuje najwyższej jakości papy bitumiczne w technologii Szybki Profil® SBS, Szybki Syntan® SBS, membrany syntetyczne PVC, TPO, systemy dachów zielonych, hydroizolacji części podziemnych i wiele innych. 

    Więcej o:

Skomentuj:

Nowości od BMI ICOPAL - produkty do izolacji dachów