Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Ogłoszenie wyników konkursu KOŁO „Projekt Łazienki 2021” – zapraszamy na transmisję online

mat. prasowe

Już w najbliższy poniedziałek, 29 listopada o godz. 13.00, odbędzie się finał konkursu KOŁO „Projekt Łazienki 2021”, podczas którego poznamy laureatów tegorocznej edycji. Serdecznie zapraszamy na transmisję online, którą będzie można oglądać za pośrednictwem Facebooka oraz YouTube.

Ogłoszenie wyników konkursu KOŁO „Projekt Łazienki 2021”
Ogłoszenie wyników konkursu KOŁO „Projekt Łazienki 2021”
mat. prasowe

Odbywający się od 23 lat konkurs KOŁO na projekt toalety publicznej to jeden z najstarszych i najbardziej znanych polskich konkursów dla architektów oraz studentów kierunków projektowych. Celem organizatora, firmy Geberit, jest zwiększanie świadomości na temat warunków sanitarnych w Polsce oraz ich poprawa – na przestrzeni lat dzięki tej inicjatywie w wielu miejscach w naszym kraju powstały nowoczesne, funkcjonalne i estetyczne toalety publiczne. Zadanie w tegorocznej, 23. edycji, było wyjątkowo trudne i wymagające – uczestnicy musieli przedstawić projekt obiektu z funkcją toalety publicznej zlokalizowanej w Tatrzańskim Parku Narodowym. To specyficzne miejsce, gdzie natura gra pierwsze skrzypce, a człowiek jest tylko gościem. O tym, kto najlepiej poradził sobie z tym zadaniem, przekonamy się już w najbliższy poniedziałek, podczas ogłoszenia wyników 23. edycji konkursu KOŁO „Projekt Łazienki”. Wydarzenie będzie miało miejsce w showroomie marki Geberit w Krakowie oraz online - i będzie transmitowane na żywo na kanałach KOŁO na Facebooku i YouTube.

Zgromadzeni w studiu Jurorzy opowiedzą o specyfice konkursu i zadania postawionego w tym roku przed uczestnikami, zaprezentują wyróżnione prace oraz ogłoszą, który projekt otrzymał Grand Prix „Projekt Łazienki 2021”. Poznamy także wyniki głosowania internautów.

Zapraszamy do oglądania transmisji na żywo 29 listopada 2021 r. o godz. 13.00.

  • Link do wydarzenia na Facebooku: https://fb.me/e/1jun9al6K
  • Link do transmisji na YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=YZNzum7INaw
Jury Konkurs Projekt Łazienki 2021
Jury Konkurs Projekt Łazienki 2021
mat. prasowe
    Więcej o:

Skomentuj:

Ogłoszenie wyników konkursu KOŁO „Projekt Łazienki 2021” – zapraszamy na transmisję online