Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Projekt mieszkaniowy od BENTLEY MOTORS już w 2023 roku

Redakcja/mat. prasowe

Ten luksusowy apartamentowiec o nazwie Bentley Residences został zaprojektowany w ramach kooperacji znanego i cenionego studia architektonicznego Sifer Suarez Architects, amerykańskiego dewelopera Dezer Development i marki Bentley Motors. Wieżowiec znajdzie się w Sunny Isles Beach na Florydzie. Jego położenie zagwarantuje widok na ocean z każdego z ponad 200 mieszkań, ponadto do wszystkich lokali będą przynależały wielostanowiskowe garaże oraz windy samochodowe.

Wieżowiec Bentley Residences
Wieżowiec Bentley Residences
mat. prasowe

Jego wysokość luksus

Bentley Motors to marka kojarzona z luksusem. Samochody produkowane przez tę firmę są synonimem elegancji i wyrafinowanego rzemiosła najwyższej jakości. Można zatem przypuszczać, że współpraca tej firmy ze znaną pracownią architektoniczną i czołowym deweloperem z Florydy zaowocuje nie mniej wyjątkowym rezultatem. Już niedługo będziemy się mogli o tym przekonać - marka Bentley Motors zapowiedziała bowiem plany budowy pierwszego na świecie luksusowego wieżowca mieszkalnego o nazwie Bentley Residences. Projekt powstał w oparciu o certyfikat Florida Green Building Council (FLGC), dzięki czemu budynek zostanie wzniesiony z poszanowaniem dzikiej przyrody i lokalnego środowiska naturalnego. Znajdzie się w nim ponad 200 eleganckich apartamentów, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Wysoka jakość i wyselekcjonowany design nie będą jednak jedynymi zaletami tego 60-piętrowego wieżowca. Już sama jego wysokość (229 metrów) sprawi, że Bentley Residences zdeklasuje inne budowle mieszkalne na wszystkich wybrzeżach Stanów Zjednoczonych, stając się najwyższym spośród nich.

Bentley Residences ma być symbolem autentycznej jakości, zrównoważonego rozwoju i innowacji. Nawiązaliśmy współpracę z firmą Dezer, aby zapewnić mieszkańcom doświadczenie życia wpisującego się w filozofię marki Bentley. To zachęta do wyruszenia w wyjątkową podróż ­

Adrian Hallmark, CEO Bentley Motors.

Nowoczesność w sportowym stylu

Zadaniem twórców z działu projektowego Bentley Motors było zadbanie, aby filozofia marki była odczuwalna na każdym kroku w obrębie inwestycji. Wysokiej klasy materiały wykończeniowe i sposób ich zastosowania mają przenieść całą koncepcję na wyżyny luksusu, który podkreśli dostępny z każdego okna widok na ocean i zatokę. Każdy mieszkaniec będzie miał dodatkowo do dyspozycji opatentowaną windę samochodową, która została zaprojektowana z myślą o komforcie miłośników drogich aut. Ekskluzywność budynku podkreślają wielostanowiskowe garaże na potrzeby poszczególnych lokatorów. Ponadto w każdym apartamencie znajdą się: basen, balkon, sauna oraz prysznic na świeżym powietrzu. W części wspólnej powstaną natomiast: siłownia, restauracja, SPA i whisky bar.

Komfort i poszanowanie natury

Wygodę zapewnią też prywatne ogrody, zaprojektowane z wyjątkową pieczołowitością. Bentley Residences to koncepcja zakładająca wykorzystanie materiałów wykończeniowych, które zostaną pozyskane w sposób zrównoważony. Komfortowe życie ma się tu opierać na harmonii ze światem natury i ścisłym przestrzeganiu przepisów dotyczących ochrony środowiska. Autorzy projektu przewidzieli użycie rozwiązań, które zmniejszą wpływ budowy na okoliczną przyrodę. Dodatkowo oświetlenie wybrzeża będzie się ograniczało do poziomu, który jest niezbędny w miejscach zamieszkałych, a jednocześnie niezagrażający lokalnym gatunkom żółwi morskich.

Rozpoczęcie budowy Bentley Residences jest przewidywane na początek 2023 roku, a jej zakończenie ma nastąpić w 2026 roku.

 

Skomentuj:

Projekt mieszkaniowy od BENTLEY MOTORS już w 2023 roku