Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

TRŁ FRESH! - świeży design i mnóstwo premier. Za to uwielbiamy Targi Rzeczy Ładnych

WG

Wszyscy miłośnicy dobrego polskiego wzornictwa powinni zarezerwować sobie pierwszy wrześniowy weekend. Właśnie wtedy w warszawskim Centrum Koneser odbędą się TRŁ FRESH! - targi, na których znajdziemy mnóstwo starannie wyselekcjonowanych produktów polskich twórców i marek. Będzie można kupić prace aż kilkudziesięciu debiutantów!

TRŁ FRESH! i TRŁ PRINT! - 5 i 6 Września w Centrum Koneser
TRŁ FRESH! i TRŁ PRINT! - 5 i 6 Września w Centrum Koneser
Mat. organizatorów

Targów i kiermaszów, na których można kupić meble, plakaty czy ceramikę od polskich projektantów jest mnóstwo, jednak to Targi Rzeczy Ładnych są wydarzeniem, które szczególnie polecamy. Już w weekend 5-6 września w oryginalnych przestrzeniach warszawskiego Centrum Koneser odbędą się równocześnie TRŁ FRESH! i TRL PRINT!

Na Targach Rzeczy Ładnych jesteśmy od pierwszej edycji, czyli od 2013 roku. Organizatorzy - Ajka Mroczkowska, Anna Pruszyńska i Paweł Stremski, stale podnoszą poprzeczkę. Kolejne wydarzenia są lepsze od poprzednich. Za co lubimy TRŁ?

Po pierwsze - nie ma tu przypadków. Na Targach Rzeczy Ładnych znajdziemy starannie wyselekcjonowane przedmioty i marki. Organizatorzy zawsze starają się, by skład wystawców był najciekawszy i najbardziej różnorodny. Nie ma tu miejsca na kopie i bylejakość. Wstęp jest biletowany, więc nie ma też przypadkowych kupujących. Spotykają się tu miłośnicy polskiego wzornictwa.

Po drugie - świeże pomysły. Targi Reczy Ładnych to miejsce, w któym wystawcy chętnie pokazują po raz pierwszy swoje produkty i projekty. Podczas TRŁ FRESH! będzie można kupić prace aż kilkudziesięciu debiutantów! To tutaj premierowo znajdziemy meble, ceramikę, lampy, rośliny i kwiaty, ekologiczne produkty wellness, tekstylia, produkty dla dzieci, przedmioty vintage i akcesoria od polskich twórców.

Po trzecie - spójność. Każdego roku targi odbywają się w ciekawym miejscu. Towarzyszy im przemyślana identyfikacja wizualna, a cała przestrzeń targowa podzielona jest na wyraźne, czytelne stefy. Wszystko to sprawia, że otoczka Targów Rzeczy Ładnych jest po prostu... ładna.

Już w pierwszy weekend września (5-6) zapraszamy Was na TRŁ FRESH! Wśród wystawców znajdziecie m.in. niebanalną ceramikę Zakwas Studio, Swawole Atelier i Siup, tekstylia So Linen! czy Bimbi Deco oraz świetne meble HULE.

Równolegle odbędzie się druga edycja świetnie przyjętego przed rokiem TRŁ PRINT! - to święto polskiego plakatu i ilustracji, gdzie zaprezentują się najlepsi polscy ilustratorzy plakaciści oraz marki związane z drukiem.

----

TRŁ FRESH! i TRŁ PRINT!

Kiedy? 5-6 września
Gdzie? Centrum Koneser, Warszawa
Wstęp: 10 zł (na obie imprezy obowiązuje jeden bilet)
Wydarzenie FB:https://www.facebook.com/events/700597887420140/

Więcej informacji:
WWW:targirzeczyladnych.pl
FB:facebook.com/targirzeczyladnych
INSTAGRAM:@targirzeczyladnych

    Więcej o:

Skomentuj:

TRŁ FRESH! - świeży design i mnóstwo premier. Za to uwielbiamy Targi Rzeczy Ładnych