Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Zimówka 2020 - Ostatnia zima na ziemi? Trzecie karnawałowe spotkanie architektów

Mat. prasowe/red. WG

1 lutego 2020 r. w Pawilonie SARP przy ul. Foksal 2 w Warszawie odbędzie się "Zimówka 2020 - Ostatnia zima na ziemi?", czyli karnawałowe spotkanie architektów. Trzecia edycja tego wydarzenia to doskonała okazja do integracji wszystkich projektantów branży architektonicznej.

Zimówka 2020 - Ostatnia zima na ziemi?
Zimówka 2020 - Ostatnia zima na ziemi?
D&U komiks

"Zimówka 2020"  to branżowe integracyjne wydarzenie organizowane przez OW SARP i Mazowiecką Okręgową Izbę Architektów RP. Motywem przewodnim trzeciej edycji jest zima.  Czy to ostatnia zima na ziemi? Organizatorzy wierzą, że temat przewodni wywoła u wszystkich odrobinę refleksji nad postępującymi zmianami klimatu i ich konsekwencjami.

W  sobotę 1 lutego pałacyk na Foksal przeistoczy się w ostatnią zimową enklawę w Warszawie, wypełnioną rozmowami, tańcem i dobrą zabawą. To wydarzenie dla wszystkich projektantów branży architektonicznej -  niezależnie od wieku i stażu pracy, tych zrzeszonych i niezrzeszonych, z uprawnieniami czy też bez.

KIEDY - sobota 01-02-2020 godz. 19:00 
GDZIE - Pawilon SARP, ul. Foksal 2 Warszawa 
WSTĘP - otwarty, bezpłatny 

BAR/CATERING - możliwość zakupu indywidualnego na miejscu 
DRESS CODE - Dowolny. Mile widziane będą zimowe akcenty ubioru lub nawet całe stylizacje. Na najbardziej kreatywnych czekają nagrody!

MUZYKA - Panowie z Twardej 
GRAFIKA WYDARZENIA - D&U komiks

Więcej szczegółów znajdziecie tutaj>>

 

    Więcej o:

Skomentuj:

Zimówka 2020 - Ostatnia zima na ziemi? Trzecie karnawałowe spotkanie architektów