Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Biuro Vogue Polska - wnętrza w stylu lat 80.

Redakcja Pressland/WG/mp

Siedziba redakcji Vogue Polska, mieści się w otwartym w połowie maja hotelu Raffles Europejski Warsaw. Eleganckie, ciepłe wnętrza biura zaprojektowała Maria Murawsky.

Biuro Vogue Polska
Biuro Vogue Polska
Fot. Tom Kurek

Vogue to bez wątpienia jeden z najbardziej znanych eleganckich modowych magazynów na świecie. Siedziba redakcji Vogue Polska miała być miejscem, gdzie trendy spotykają się z tradycją, nowoczesność z historią, a wielkomiejska elegancja z domową atmosferą. Takie właśnie biuro zaprojektowała Maria Murawsky.

Wnętrza nawiązują do stylistyki lat 80. Miały mieć nie biurowy, a ciepły i domowy klimat. Wydawcy magazynu, zależało by biura miały polski charakter. I tak też się stało. Pojawiło się w nim dużo fornirowanych paneli w lekkim połysku oraz liczne drewniane żebrowania. Elementy te wykonała firma ZAJC, odpowiedzialna za realizację lady recepcyjnej, paneli naściennych ze zintegrowanymi drzwiami, kuchni oraz garderoby.

Biuro Vogue Polska jest eleganckie, ciepłe a przede wszystkim bardzo spójne. Marii Murawsky gratulujemy świetnej realizacji!

---

Zdjęcia:Tom Kurek

Biuro Vogue Polska
Biuro Vogue Polska
Fot. Tom Kurek
    Więcej o:

Skomentuj:

Biuro Vogue Polska - wnętrza w stylu lat 80.