Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Blachodachówka płaska, czyli pomysł idealny na pokrycie dachu

Artykuł sponsorowany

Nie jest tajemnicą, że funkcjonalność blachodachówki płaskiej od lat jest ceniona w branży budowlanej. Teraz zachwyty nad nią wzrosły jeszcze bardziej, ponieważ świetnie sprawdza się ona na projektach minimalistycznych. Użycie blachodachówki płaskiej jako pokrycia jest gwarancją stworzenia dachu wyjątkowego.

Dom jednorodzinny w Rytwianach Blachodachówka PŁASKA system rynnowy NIAGARA
Dom jednorodzinny w Rytwianach Blachodachówka PŁASKA system rynnowy NIAGARA
Blachy Pruszyński

Minimalizm stanowi stylistyczną oś w aktualnym budownictwie. To bez wątpienia styl, o którym cały czas się mówi, i który nieustannie zdobywa kolejnych miłośników. Prosta forma pozwala na wydobycie skrywanego wcześniej potencjału z poszczególnych brył oraz pozwala na dojście do wniosku, że czasem mniej, znaczy więcej. Nić porozumienia z opisywaną stylistyką odnalazła płaska blachodachówka, która pozwala na tworzenie zapadających w pamięć projektów.

Minimalistyczne formy prezentują się najlepiej na dachach kopertowych oraz dwuspadowych. Blachodachówkę płaską ułożymy na takim dachu bardzo szybko. Opisywany styl o wiele lepiej sprawdza się na mniejszych konstrukcjach niż na monumentalnych budynkach, które nastawione są na wizualny przepych. W celu podkreślenia minimalistycznego charakteru, wielu inwestorów decyduje się na kupno blachodachówki w odcieniach szarości, która stanowi symbol prezentowanej idei. Barwę materiałowi nadaje powłoka ochronna. Intensywność szarości zależy od wybranego przez nas lakieru. Jakie powłoki są dostępne w ofercie firmy Blachy Pruszyński? Oferta oscyluje wokół powłok poliuretanowych oraz poliestrowych. Proponujemy również powłokę, która jest swoistym połączeniem dwóch powyższych rozwiązań, czyli powłokę hybrydową.

Blachodachówka Płaska Plus
Blachodachówka Płaska Plus
Blachy Pruszyński

Pragniemy scharakteryzować dwa modele blachodachówki płaskiej. Blachodachówka PŁASKA PLUS stanowi ucieleśnienie wszystkich zalet związanych z opisywanym pokryciem dachowym. Jest dobrze pomyślaną realizacją idei minimalizmu, którą nie tylko cechuje wizualna klasa, ale również siła parametrów technicznych. Dzięki nim, stworzymy dach utrzymany w nowoczesnym kluczu.

Model paneli dachowych KARO to propozycja idealna dla wszystkich, którzy poszukują urozmaiceń i ucieczki od klasyki. Opisywany produkt posiada cechę charakterystyczną w postaci romboidalnych elementów, które tworzą wzór wymykający się wszelkim kategoryzacjom. KARO można uznać za rozwiązanie uniwersalne, ponieważ świetnie dopasujemy ten produkt do projektów odwołujących się do klasyki, jak i do tych, które skąpane są w nowoczesnym myśleniu o architekturze. Kulminacją zalet KARO jest to, że model ten nadaje się nie tylko na pokrycie dachu, ale również na ozdobę komina czy elewacji.

Czy możemy liczyć na atrakcyjne warunki gwarancyjne przy zakupie blachodachówki płaskiej? Jak najbardziej! Kluczowa dla produktów tego typu gwarancja estetyczna może wynosić, w przypadku PŁASKIEJ PLUS oraz KARO, nawet 30 lat. Długość opisywanego świadczenia zależna jest od wybranej przez nas powłoki. Informacja o 50-letniej gwarancji odnosi się do kwestii technicznych, ze szczególnym uwzględnieniem perforacji dachu.

    Więcej o:

Skomentuj:

Blachodachówka płaska, czyli pomysł idealny na pokrycie dachu