Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Bułgarskie luksusy

mapel

Skoro poszerzyliśmy krąg naszych zainteresowań o architekturę mieszkaniową, to postanowiliśmy przyjrzeć się im bliżej. Tym razem sprawa jest o tyle interesująca, że projekt otrzymał prestiżową nagrodę, a miejsce, gdzie powstaje to ... Bułgaria.

worldarchitecturenews
worldarchitecturenews

 

Inwestor Casa Group otrzymał prestiżową nagrodę International Property Awards 2007 (międzynarodowy konkurs na najlepszą nieruchomość) za kompleks Razlog Golf & Ski. Projekt powstał w pracowni Aukett Fitzroy Robinson Architects i zdobył maksymalne noty od jury konkursu.

 

W obiekcie znajdzie się 325 apartamentów, które spełnią najbardziej wyśrubowane standardy współczesnego budownictwa mieszkaniowego. W kompleksie znajdzie się też kryty basen, brodzik dla dzieci, centrum spa oraz sauna, salon masażu, jacuzzi i siłownia. Znajdą się w nim także kafejki, bary, restauracje i sklepy.

 

To jednak co najbardziej wyróżnia ów projekt, to bardzo zaawansowany system zarządzania, który znajdzie się w każdym apartamencie. Dzięki temu kompleks dołącza do grupy obiektów, które nazywa się budynkami inteligentnymi.

 

Prace nad realizacją projektu rozpoczną się w listopadzie 2007 roku, a w 2009 jego budowa ma zostać ukończona.

 

    Więcej o:

Skomentuj:

Bułgarskie luksusy