Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Hotel Aire de Bardenas

ucho

Położony niedaleko miejscowości Tudela w północnej Hiszpanii hotel jest doskonałym przykładem na to, że prostota połączona z odrobiną wyobraźni może dać doskonałe efekty.

Hotel Aire
Emiliano Lopez

Surowa bryła hotelu świetnie komponuje się z otaczającym krajobrazem. Budynek położony na skraju Parku Narodowego Bardenas Reales przyciąga wzrok rozległymi przeszkleniami oraz wykończeniem, które zadowoli z pewnością miłośników nowoczesnego designu.

Budynek zaprojektowany został przez barcelońskie biuro, którego założycielami są Monica Rivera z Porto Rico oraz Argentyńczyk Emiliano Lopez. W swojej parterowej konstrukcji zaproponowali oni 22 pokoje, każdy oryginalny i wyróżniający się wśród pozostałych. Niektóre z pokoi połączone zostały z prywatnym ogrodem, inne wyposażone są w zamontowaną na zewnątrz, oryginalną wannę. Hotelowi goście do wyboru mają także osobny bungalow, umieszczony na skraju pola pszenicy i oddalony od głównego kompleksu.

Każdy element hotelu Aire został pieczołowicie dopracowany. Wszędzie dostrzec można rękę i serce dobrego projektanta. Jeśli będziecie kiedyś w okolicach, warto zboczyć nieco z trasy i przyjrzeć się bliżej hotelowi na położonemu na skraju miasta Tudela.

    Więcej o:

Skomentuj:

Hotel Aire de Bardenas