Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Arena O2 World w Berlinie

asiasok

Już za kilka miesięcy w Berlinie nastąpi otwarcie jednej z najnowocześniejszych, uniwersalnych hal widowiskowo-sportowych na świecie, o nazwie Arena O2 World.

Arena O2 World
O2 World
O2 World

Powstaje ona na terenie byłego Towarowego Dworca Wschodniego, między Dworcem Wschodnim i mostem Warschauer Brücke. W przyszłości Arena będzie sceną dla najważniejszych imprez sportowych i rozrywkowych w Berlinie. Ma pomieścić 17 tysięcy widzów, być dostosowana dla potrzeb osób niepełnosprawnych i zapewniać przestrzeń na najwyższym poziomie, dla wszelkich imprez sportowych oraz koncertów.

Wyposażenie techniczne Areny O2 World pozwala nie tylko na uzyskanie optymalnej akustyki i najlepszej widoczności z wszystkich miejsc, lecz umożliwia także przekształcenie sceny koncertowej w stadion sportowy w ciągu zaledwie kilku godzin.

W obiekcie znajdzie się również przestrzeń handlowa, restauracje i 420 toalet (!). Koszt inwestycji wynosi 165 milionów euro.

Do Areny można dotrzeć w krótkim czasie nawet z wszystkich trzech lotnisk berlińskich, szybką koleją miejską S-Bahn, U-Bahn'em, czy tramwajami ekspresowymi. Liczne parkingi ułatwią dojazd samochodem - nie pozostaje nic innego jak tylko jechać, ale...poczekajmy do jesieni.

    Więcej o:

Skomentuj:

Arena O2 World w Berlinie