Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

MAKABRYŁA ROKU 2013: Prezydent Łukaszenka cieszy się z wyników [WIDEO]

red

Najpierw zwraca się z "apelem" do polskich internautów by głosowali w plebiscycie, a następnie cieszy się z jego wyników. Oto niecodzienna kreacja przygotowana przez jednego z internautów.

Prezydent Białorusi cieszy się z wyników plebiscytu MAKABRYŁA ROKU 2013
Prezydent Białorusi cieszy się z wyników plebiscytu MAKABRYŁA ROKU 2013
źródło: youtube.com/user/Vomittunen

Od kilku tygodni na profilu Vomittunen w serwisie YouTube pojawiają się filmy, w których Alaksandr Łukaszenka wypowiada się o budynku Poznań City Center. Na początku furorę robiło wideo, na którym Łukaszenka "odwiedza" plac budowy poznańskiego centrum handlowego. Wytyka on zgromadzonym wszystkie błędy, których dopuścili się autorzy projektu i budowlańcy. Dostaje się też poznańskim politykom...

Kiedy ruszył już plebiscyt MAKABRYŁA ROKU 2013 prezydent "apelował" do internautów by ci, spośród nominowanych obiektów oddali głos właśnie na "poznański chlebak".

Teraz, kiedy już poznaliśmy wyniki plebiscytu możemy zobaczyć jak prezydent Białorusi dumnie oddaje swój głos oraz jak wypoczywając w Soczi cieszy się z wyników. "Wypowiedzi" Łukaszenki oczywiście nie są prawdziwe, ale autorowi filmów gratulujemy poczucia humoru!

Powstał już fanpage na facebooku, na którym białoruski prezydent komentuje najnowsze inwestycje w Polsce: Aleksander Łukaszenko o Polsce.

Skomentuj:

MAKABRYŁA ROKU 2013: Prezydent Łukaszenka cieszy się z wyników [WIDEO]