Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Twinpigs - Miasteczko Westernowe w Żorach

ace

Według władz, miasteczko, którym "rządzić" będzie świnka-szeryf, stanie się wizytówką miasta. Skuteczna promocja, czy tani chwyt?

W Polsce dużo się mówi o potrzebie budowy parków rozrywki, bo to nie tylko popularny i lubiany sposób spędzania czasu przez całe rodziny, ale dla właściciela - żyła złota, dla gminy, w której park działa - wielka promocja. I coraz więcej gmin decyduje się na takie inwestycje.

Są już parki dinozaurów i tereny, zamieszkiwane przez ogromne owady, jest park miniaturowych słynnych budowli z całego świata i park krasnali. O ile poprzednie lata minęły pod znakiem dinozaurów (w Polsce powstało już ponad 20 parków, w których można oglądać figury prehistorycznych zwierząt), o tyle rok 2012 będzie najprawdopodobniej rokiem westernu - bo to kolejny modny schemat, według którego powstają nowe rodzinne parki rozrywki.

Jak na Dzikim Zachodzie można się poczuć w Sońsku, Grudziądzu czy Karpaczu. W 2012 roku kolejny powstanie w Żorach. Miasteczko będzie składało się z 14 budynków, stylizowanych na "kowbojskie".

" To będzie miejsce rozrywki, miejsce wydarzeń kulturalnych, ale też miejsce, gdzie będzie można zrobić zakupy, bo powstanie tu wiele obiektów handlowych. Można powiedzieć, że będzie to centrum handlowo-usługowo-rekreacyjne w scenerii Dzikiego Zachodu", mówił prasie Prezydent Żor, Waldemar Socha. Będzie można tu wziąć udział w napadzie na bank, przejechać się dyliżansem, pojeździć konno, i posłuchać muzyki country w saloonie. Wszystkie budynki staną na terenie 3 hektarów, wzdłuż 150-metrowej drogi. Miasteczko, którego otwarcie ma nastąpić 1 maja tego roku, ma już swoją maskotkę - to świnka-szeryf.

Chcielibyście takiej wizytówki w swoim mieście, a może uważacie, że władze Żor zafundowały mieszkańcom kolejną makabryłę? Głosujcie!

    Więcej o:

Skomentuj:

Twinpigs - Miasteczko Westernowe w Żorach