Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Tarasy Zamkowe w Lublinie [wizualizacje]

red

Inwestor chce wyhodować na dachu trawę i wprowadzić wiele rozwiązań, które sprawią, że nowe centrum handlowe będzie przyjazne nie tylko mieszkańcom, ale i przyrodzie

Tarasy Zamkowe w Lublinie
Tarasy Zamkowe w Lublinie
IMMOFINANZ Group Retail Development

W październiku 2012 r. austriacki inwestor Immofinanz Group, zaprezentował swój najnowszy, realizowany w Polsce projekt. W centrum Lublina, w pobliżu historycznego zamku, powstanie centrum handlowo-rozrywkowe.Tarasy Zamkowe mają być idealnym miejscem do spędzania wolnego czasu. Obok robienia zakupów, mają oferować odwiedzającym miejsca do relaksu i wypoczynku.

Na dachu centrum handlowego przewidziano miejsce na skwery, trawniki, ciągi spacerowe i pomosty widokowe - widok na Zamek i panoramę Starego Miasta umożliwi specjalna platforma.

W rogach Tarasów mają się znaleźć zielone skwery, które będzie można szybko zmienić w przestrzeń do zorganizowania wydarzeń.

W centrum handlowym znajdzie się 150 sklepów, 3 restauracje, kilkanaście kawiarni i punktów gastronomicznych, a klienci będą mogli korzystać z podziemnego parkingu. Całkowita powierzchnia inwestycji wyniesie 104 tys. m kw

Tarasy Zamkowe w Lublinieźródło: IMMOFINANZ Group Retail Development

- Rozwiązania wykorzystane w projekcie są ultranowoczesne i tworzą niewątpliwą wartość estetyczną projektu dla krajobrazu (...) Dach trawiasty typu "piąta elewacja" to arcydzieło w dziedzinie architektury, architektury krajobrazu i ogrodnictwa. - Zachwala członek Komitetu Architektury i Urbanistyki w Krakowie, prof. Zbigniew Myczkowski.

A jak wy oceniacie nową inwestycję w Lublinie?

Skomentuj:

Tarasy Zamkowe w Lublinie [wizualizacje]