Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowe szaty Biedronki z Wrocławia [WIZUALIZACJE]

red, wroclaw.gazeta.pl

Nowoczesny i mały pawilon handlowy powstanie we Wrocławiu. Wśród otwartych tam sklepów znajdzie się miejsce dla znanego dyskontu. Autorami są KMA Kabarowski Misiura Architekci

W podwórku przy ul. Nowowiejskiej 48 już od wielu lat funkcjonował handel i usługi. Jednak sklepy powstawały dość chaotycznie przez co teren szybko zapełnił się pstrokatymi reklamami. Nowa inwestycja ma szansę to zmienić.

Na czas budowy swoją działalność musiało zawiesić kilku najemców, w tym popularny dyskont Biedronka. Po remoncie sklep wróci do nowego pasażu w odmienionej formie.

Bryła pawilonu jest czytelna. W elewacji dominuje biel z dodatkiem czerni. Obiekt będzie się mocno odróżniał od typowych pasaży handlowych, a jednocześnie nie stanie się zamkniętym centrum handlowym.

Projektanci zaproponowali budowę przestronnego dziedzińca, który będzie otoczony dwukondygnacyjnymi pawilonami. Usługi znajdą się na parterze, natomiast na piętrze przewidziano miejsce dla biur. W sumie powstanie tu 7 lokali handlowo-usługowych.

Biedronka, Nowowiejska 48Fot. Marta Gołębiowska-Szuchta

Prace budowlane potrwają do końca 2014 r.

    Więcej o:

Skomentuj:

Nowe szaty Biedronki z Wrocławia [WIZUALIZACJE]