Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Wrocław: Apartamentowiec z parkiem na dachu

red, wroclaw.gazeta.pl

Deweloper nazwał inwestycję "Stara Odra". Część mieszkańców będzie miała widok w stronę rzeki. Budynek zaprojektowali architekci z pracowni AP Szczepaniak

Budynek Stara Odra Residence firmy Atal
W siedmiopiętrowym budynku Stara Odra Residence powstanie 89 mieszkań o powierzchni od 28 do 120 m kw.
Fot. Materiały inwestora

Budynek stanie na osiedlu Różanka, w pobliżu mostu Osobowickiego na terenach, na których przed laty znajdowała się parowozownia kolejki trzebnickiej. Projekt Starej Odry przygotowali architekci z pracowni AP Szczepaniak.

Budynek Stara Odra Residence firmy AtalFot. Materiały inwestora

Nowy mieszkalny budynek będzie miał siedem pięter. W środku znajdzie się 89 mieszkań o powierzchni od 28 do 120 m kw. Część mieszkańców najniższych kondygnacji będzie miała dostęp do ogrodów. Na wizualizacjach widać, że także na dachu nie zabraknie zieleni. Deweloper przewidział tu ogólnodostępny park z ławkami i ścieżkami.

Architektura obiektu jest stonowana. Dominuje prostota wykończenia. Z zewnątrz projektanci zaproponowali obłożenie części elewacji płytką klinkierową. Oprócz tego elewację stanowić będzie biały i szary tynk. Balkony będą przeszklone, ze stalowymi ocynkowanymi balustradami.

Pod budynkiem powstanie podziemny hol garażowy z 42 stanowiskami. Auta zostawiać będzie można również na specjalnej rampie, która powstanie za budynkiem.

W Starej Odrze znalazło się też miejsce dla handlu i usług. Inwestor zaplanował powstanie czterech lokali na parterze. Inwestycja ma być gotowa w połowie przyszłego roku.

 

czytaj więcej: wroclaw.gazeta.pl

Skomentuj:

Wrocław: Apartamentowiec z parkiem na dachu