Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

OVO Apartments z Wrocławia. Jeden budynek, wiele funkcji [WIZUALIZACJE]

red

Multifunkcjonalny budynek będzie apartamentowcem, biurowcem i hotelem sieci Hilton jednocześnie

Biały budynek powstanie u zbiegu ulic Traugutta, Podwale i Słowackiego. Połączy on w sobie kilka funkcji, będzie apartamentowcem, 5-gwiazdkowym hotelem z zapleczem konferencyjnym i salą balową a także biurowcem ze sklepami i centrum spa. Za projekt multifunkcjonalnego OVO Apartments odpowiada francuskie biuro projektowe Gottesman-Szmelcman Architecture.

Obiekt został zaprojektowany na trójkątnej działce. Na jej środku architekci zaplanowali wewnętrzny dziedziniec, który będzie mocno obsadzony zielenią. Dostęp do niego będą mieli wszyscy, którzy odwiedzają sklepy, kawiarnie i restauracje znajdujące się na parterze gmachu.

Wrocław aspiruje do miana europejskiej metropolii, to miasto z ambicjami, przyciągające ludzi otwartych, pełnych energii i innowacyjnych pomysłów. Apartamenty OVO będą unikalne - to projekt, jakiego w Polsce jeszcze nie ma - mówi Asaf Gottesman z pracowni Gottesman-Szmelcman Architecture.

Ostatnie kondygnacje 9-piętrowego budynku zajmie 140 apartamentów. Wśród nich znajdą się lokale typu studio, mieszkania z jedną lub dwiema sypialniami i duże penthouse, których powierzchnie sięgną 260 metrów kwadratowych. Lokatorzy tych ostatnich będą mogli skorzystać z przywilejów jakie mają goście hotelu Hilton, usytuowanego kilka pięter niżej. Na co mogą liczyć ? Między innymi, na room service, obsługę concierge, dostęp do centrum fitness, a także zniżki na wszystko, co w swojej ofercie posiada hotel.

Opływowy budynek zapewni swym użytkownikom ponadprzeciętną wysokość pomieszczeń (do 3 metrów), klimatyzację, inteligentny  system sterowania ogrzewaniem i całodobową ochronę. Projekt przewiduje, że wszystkie apartamenty będą posiadały tarasy. Ceny za metr kwadratowy apartamentów w OVO wahają sięod 11 500 do 22 000 złotych. Inwestor planuje ukończenie budowy w ciągu dwóch lat.

    Więcej o:

Skomentuj:

OVO Apartments z Wrocławia. Jeden budynek, wiele funkcji [WIZUALIZACJE]