Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Lake House nad Zalewem Zegrzyńskim. Z centrum Warszawy jachtem pod dom

red

Apartamentowiec nad Jeziorem Zegrzyńskim umożliwi mieszkańcom powrót do domu bez stania w korku... Własną łodzią wprost do mariny

Lake House Zegrze powstanie nad Jeziorem Zegrzyńskim. Będzie to pierwszy z projektów Eko-Park Lifestyle & Leisure, który ma połączyć funkcję typowo mieszkalną z rekreacyjną. Jak zapewnia inwestor, Lake House będzie idealnym miejscem dla Warszawiaków, którzy chcą odpocząć od szybkiego życia stolicy.

Będzie to świetne miejsce dla osób, które pracując w Warszawie, chcą mieszkać z dala od wielkomiejskiego zgiełku, w enklawie spokoju, zachowując przy tym miejski komfort - mówi Jan Zajączkowski, prezes firmy Eko-Park S.A., która odpowiada za inwestycję.

Apartamentowiec będzie się składał z dwóch budynków. Jego projekt powstał w pracowni OPEN Architekci. Budynki swym wyglądem przypominają nadmorskie hotele. Architekci zaproponowali dla nich elewację, którą tworzą białe, poziome pasy. W sumie powstanie 58 apartamentów, liczących od 40 do 149 m kw. Każde z nich będzie miało taras z widokiem na jezioro.

Obiekt ma być ekskluzywny, z części mieszkań będzie można bezpośrednio dostać się do własnego ogrodu lub tarasu na dachu. Mieszkańcy do swojej dyspozycji będą mieli recepcję, podziemny garaż, odkryty basen i restaurację. To co wyróżnia apartamentowiec od innych mieszkalnych obiektów to prywatna przystań dla małych jachtów. Inwestor chce w ten sposób przyciągnąć pasjonatów żeglarstwa i sportów motorowodnych.

Według szacunków cena za metr będzie wynosić 8350 zł. Budowa kompleksu ruszy pod koniec tego roku i potrwa do połowy 2015 r.

    Więcej o:

Skomentuj:

Lake House nad Zalewem Zegrzyńskim. Z centrum Warszawy jachtem pod dom