Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

sLofty na Żoliborzu

red

Będzie nowocześnie, ekskluzywnie i minimalistycznie, oto projekt "sPlace - smart living"

Na warszawskim Żoliborzu rozpoczęła się budowa nowego apartamentowca. Jak zapowiada inwestor, najbardziej luksusowe dwupoziomowe powierzchnie o autorskiej nazwie sLofty będą bezpośrednio sąsiadować z Sadami Żoliborskimi.

Żoliborz już od lat uznawany jest za jedną z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy. Urbanistyczna koncepcja zakłada, że nowa część dzielnicy przylegająca do Sadów Żoliborskich ma charakteryzować się nowoczesną, kameralną zabudową i komfortową infrastrukturą. Wszystkie te elementy mają ze sobą współgrać. Dlatego realizowany projekt wraz ze swoją postindustrialną estetyką wręcz „modelowo” wpisuje się w te plany - powiedziała Justyna Kałuża, Business Manager w Layetana Developments.

Autorem projektu architektonicznego "sPlace - smart living" jest pracowania mąka.sojka.architekci. Obiekt cechuje minimalistyczna elewacja, do której wykończenia zastosowano materiały, takie jak drewno, stal, szkło i blacha patynowana. Ciekawej formy budynkom nadają podniesione w stosunku do linii dachu przestrzenie, w których znajdą się "sLofty", to one będą oferowały najlepszy widok na Sady Żoliborskie.

Projekty z jednej strony przywodzą na myśl wnętrza budynków poprzemysłowych, a z drugiej stanowią kwintesencję nowoczesnego designu. Otwierają też szerokie możliwości przed architektami wnętrz - dodaje Justyna Kałuża.

Chętni będą mogli zamieszkać w apartamentach, których powierzchnia wyniesie od 24 do 106 mkw., oraz w większych "sLoftach", które charakteryzuje powierzchnia sięgająca 174 mkw oraz wysokie na 5,5 metra przeszklone tarasy na dachu.

    Więcej o:

Skomentuj:

sLofty na Żoliborzu