Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Warsaw Spire - wieści z budowy [ZDJĘCIA]

red

Na budowie warszawskiego wieżowca Warsaw Spire prace powoli zbliżają się do końca. Budynek zyskuje szklaną elewację, a we wnętrzu trwa montaż wind i prace instalacyjne. Do listy najemców dołączają kolejne firmy. Nową umowę z właścicielem budynku podpisała właśnie firma JLL, która w dwuetapowej przeprowadzce zajmie najpierw piętra od 27 do 30, a w kolejnym etapie także 25 i 26.

Budynek Warsaw Spire jest coraz bliżej zakończenia budowy. Szklane tafle pokrywają już większą część wieży. Niebawem osiągnie ona swój ostateczny wygląd. Również wewnątrz toczą się intensywne prace nad wyposażeniem obiektu w niezbędne instalacje techniczne. Pierwszy raz w Polsce zastosowano tu system wind typu double deck, czyli wind dwupokładowych umieszczonych jedna nad drugą.

Równolegle z wieżą przed budynkiem powstaje także Plac Europejski na którym pojawiła się już wysoka zieleń i pierwsze elementy małej architektury.

Całość prac ma zakończyć się w kwietniu 2016.

Poza pracami budowlanymi postępuje także zapełnianie budynku najemcami. Dwudziestego sierpnia dołączyła do tego grona firma JLL, która przeniesie do wieżowca trzy swoje oddziały.

Wybór Warsaw Spire okazał się najlepszym rozwiązaniem. Nowoczesne biura z zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi, możliwość wynajęcia całej powierzchni na sąsiadujących piętrach, dostęp do komunikacji miejskiej i warunki najmu oferowane przez dewelopera - to czynniki, które braliśmy pod uwagę. W dalszej kolejności liczyły się także: ciekawa architektura, rozbudowana oferta udogodnień, takich jak np. duży klub fitness na terenie obiektu, przestrzeń wspólna obejmująca restauracje, kantyny i kawiarnie, czy atrakcyjnie zaaranżowane tereny zielone i rozwiązania dla rowerzystów. To wszystko wpisuje się w model nowoczesnego środowiska pracy, wykraczającego poza tradycyjne rozumienie biura. I na tym nam zależało - wyjaśnia Tomasz Trzósło, Dyrektor Zarządzający JLL Polska.

Firma zajmie piętra od 25 do 30.

Łącznie cały kompleks Warsaw Spire jest już wynajęty w blisko 70 procentach.

Tutaj powstaje kompleks Warsaw Spire:

    Więcej o:

Skomentuj:

Warsaw Spire - wieści z budowy [ZDJĘCIA]