Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Kamienica z remontem i bez reklam. Rozstrzygnięcie konkursu na siatkę wizerunkową

red

Znamy zwycięzcę konkurs ?Kreatywna Poznańska 37? zorganizowanego przez ICON Real Estate. Laureatką została doktorantka Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej. Wybrana praca wraz z podpisem autorki zostanie wyeksponowana na fasadzie kamienicy przy ulicy Poznańskiej 37.

Projekt siatki wizerunkowej, która pojawi się na kamienicy na czas remontu
Projekt siatki wizerunkowej, która pojawi się na kamienicy na czas remontu
ICON Real Estate / Agata Włodarska

Jakiś czas temu pisaliśmy o planowanym remoncie warszawskiej kamienicy, która po przeprowadzonych pracach ma odzyskać dawną świetność (więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ). Ale tym co zwróciło naszą uwagę był fakt, iż inwestor postanowił zabezpieczającą budynek na czas remontu siatkę przeznaczyć nie na reklamy, a na specjalnie zaprojektowaną siatkę wizerunkową, której projekt został właśnie wyłoniony w konkursie.

Celem naszego konkursu było przede wszystkim to, aby Poznańska 37  nie była obiektem do ekspozycji reklam, ale miejscem otwartym na sztukę i mieszkańców. Wybrany przez nas projekt jest szerszym spojrzeniem na Poznańską 37. Odzwierciedla nie tylko wyjątkowy historyczny charakter miejsca, ale jest metaforą zmian zachodzących w całej stolicy.  Mam nadzieję, że wybrana praca spodoba się mieszkańcom Warszawy - mówi Bartosz Puzdrowski, Członek Zarządu ICON Real Estate.

Zwycięzcą okazała się Agata Włodarska. Jej praca przedstawia charakterystyczną historyczną fasadę budynku, przez którą przebija panorama nowoczesnego Śródmieścia. Laureatka to nie tylko zdolny grafik, ale również naukowiec z sukcesami.

Poznańska 37 w moim projekcie jest oknem na nową Warszawę, widzianą z perspektywy miejsca historycznego, to symbol przenikania się tego co nowe z tym dawnym, zabytkowym. Rewitalizowany budynek otrzymuje nowe życie, tak jak stolica, która wyrasta na godną konkurentkę wśród europejskich metropolii  - mówi Agata Włodarska.

Więcej o remoncie kamienicy przeczytasz TUTAJ.

    Więcej o:

Skomentuj:

Kamienica z remontem i bez reklam. Rozstrzygnięcie konkursu na siatkę wizerunkową