Wilanowskie Królewskie Przedmieście
Powracamy do naszego cyklu, w którym opisujemy inwestycje mieszkaniowe w Polsce. Dzisiaj przyjrzymy się bliżej Królewskiemu Przedmieściu - kompleksowi usytuowanemu w Miasteczku Wilanów.


Elewacje budynków wykonane będą z kamienia, ceramiki oraz drewna. Jest to oryginalne połączenie i może przynieść ciekawy rezultat. Trzeba przyznać, że sądząc po wizualizacjach budynek ten będzie się wyróżniał w otoczeniu innych bloków. Wielkość mieszkań będzie oscylować między 31,2 a 163,7 m2.
Zacznijmy od lokalizacji - mieszkania usytuaowane będą nieopodal Pałacu w Wilanowie i jest to chyba jedyny plus. Póki co okolica, w której miały być liczne sklepy, skwery i cała miejska infrastruktura przypomina raczej plac budowy. Wielu mieszkańców już narzeka i żałuje swojego wyboru. Jednak nie możnacałkowicie potępiać w czmbuł Miasteczka Wilanów. Początkowe założenie, które zaprojektował Guy Castelain Perry zapewne doczeka się szczęśliwego ukończenia. W wówczas faktycznie mieszkanie w Wilanowie będzie marzeniem. Pierwsze apartamenty mają być gotowe w I kwartale 2008 roku. Chcielibyście tu mieszkać?
Apartament Botanica – wynajem krótkoterminowy w dobrym stylu
Osiedle Finale Apartments na warszawskim Mokotowie. Trzy nowoczesne bryły projektu Bogdana Kulczyńskiego
Ogrody Graua we Wrocławiu. Rewitalizacja zabytkowego pałacyku i apartamentowiec od Maćków Pracownia Projektowa
Centrerville - apartamentowiec na wrocławskim Nadodrzu. Zaprojektowała go Maćków Pracownia Projektowa
Apartamenty XYZ w Szczyrku. Trzy kameralne bryły od WXCA
Niezwykły apartamentowiec na Cyprze. Każde mieszkanie będzie miało prywatny basen
Funkcjonalna abstrakcja - apartamentowce Złota 19 w Katowicach. Twóczy ukłon w stronę śląskiej architektury
Apartament w Angel Wawel. Cztery piętra, 700 m kw. powierzchni, witraże i zabytkowe polichromie