Wilanowskie Królewskie Przedmieście

graberski

 Powracamy do naszego cyklu, w którym opisujemy inwestycje mieszkaniowe w Polsce. Dzisiaj przyjrzymy się bliżej Królewskiemu Przedmieściu - kompleksowi usytuowanemu w Miasteczku Wilanów.

Materiały inwestora
Materiały inwestora

 

wilanów

 

Elewacje budynków wykonane będą z kamienia, ceramiki oraz drewna. Jest to oryginalne połączenie i może przynieść ciekawy rezultat. Trzeba przyznać, że sądząc po wizualizacjach budynek ten będzie się wyróżniał w otoczeniu innych bloków. Wielkość mieszkań będzie oscylować między 31,2 a 163,7 m2.

 

 

Materiały inwestoraZacznijmy od lokalizacji - mieszkania usytuaowane będą nieopodal Pałacu w Wilanowie i jest to chyba jedyny plus. Póki co okolica, w której miały być liczne sklepy, skwery i cała miejska infrastruktura przypomina raczej plac budowy. Wielu mieszkańców już narzeka i żałuje swojego wyboru. Jednak nie możnacałkowicie potępiać w czmbuł Miasteczka Wilanów. Początkowe założenie, które zaprojektował Guy Castelain Perry zapewne doczeka się szczęśliwego ukończenia. W wówczas faktycznie mieszkanie w Wilanowie będzie marzeniem. Pierwsze apartamenty mają być gotowe w I kwartale 2008 roku. Chcielibyście tu mieszkać?

 

 

Materiały inwestora

 

 

Skomentuj:

Wilanowskie Królewskie Przedmieście