Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Apartamentowiec w sercu Wrocławia

asd

W bezpośrednim sąsiedztwie bulwarów Odrzańskich powstanie nowoczesny apartamentowiec Verity UpTown. Fasada budynku ma zostać wykonana z ręcznie wyrabianej cegły, naturalnego kamienia, szkła i elementów aluminiowych.

Autorami są architekci z Maćków Pracownia Projektowa. Budynek powstaje przy ul. Drobnera vis-a-vis czterogwiazdkowego hotelu Park Plaza. Z okien apartamentów roztaczać się będzie widok na Wyspę Słodową i Ostrów Tumski. Właśnie lokalizacja: blisko wrocławskiego Rynku, w bezpośrednim sąsiedztwie bulwarów odrzańskich ma być jednym z głównych atutów nowej inwestycji Verity Development.

Fasada budynku ma zostać wykonana z ręcznie wyrabianej cegły, naturalnego kamienia, szkła i elementów aluminiowych. Różnorodność okładzin elewacyjnych podkreśli funkcjonalny podział na trzy części: komercyjną na parterze, mieszkalną na piętrach oraz część dwupoziomowych apartamentów zajmujących ostatnie kondygnacje. W budynku powstanie 65 mieszkań o powierzchni od 45 do 120 m kw. Przy tych dwupoziomowych powstaną tarasy z zielenią. Na parterze znajdzie się miejsce dla nowych kafejek i restauracji.

Apartamentowiec ma zostać oddane do użytku w III kwartale 2010 roku.

źródło: Gazeta Wyborcza Wrocław

Zobacz także:

Wywiad ze Zbigniewem Macków

Dolnośląska Szkoła Wyższa

Muzeum Sztuki Współczesnej we Wrocławiu

    Więcej o:

Skomentuj:

Apartamentowiec w sercu Wrocławia