Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Warszawa okiem szwajcarskiego i niemieckiego krytyka architektury

red

Berlińskie wydawnictwo Dom Publishers opublikowało niedawno przewodnik architektoniczny po Warszawie "Architekturführer Warschau". Grzegorz Piątek poprowadzi rozmowę z jego autorami, Hansem Wolfgangiem Hoffmannem i Wernerem Huberem, o ich pracy z miastem.

Dworzec Warszawa Stadion
Dworzec Warszawa Stadion
Werner Huber

Jak zagraniczni krytycy oceniają architekturę Warszawy? Jak postrzegają tendencje w polskiej architekturze? Co charakteryzuje współczesną architekturę Warszawy? Na te wszystkie pytania Hans Wolfgang Hoffmann i Werner Huber odpowiedzą w rozmowie z Grzegorzem Piątkiem podczas jednego z wydarzeń festiwalu Warszawa w Budowie.

Podczas rozmowy będzie można poznać dwa odmienne spojrzenia na naszą stolicę. Hans Wolfgang Hoffmann od niedawna zajmuje się architekturą Warszawy, ma więc świeże spojrzenie na współczesne miasto. Z kolei Werner Huber bada architekturę Warszawy od 30 lat i ma całościowy obraz zmian, jakie następowały przez ostatnie dekady.

Rozmowę odbędzie się 7 listopada 2015 (SOB)  o godzinie 18:00, wdawnym budynku IX LO im. Klementyny Hoffmanowej wWarszawie, przy ulicy Emilii Plater 29.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie organizatora.

Zobacz wybrane zdjęcia z niemieckiego przewodnika architektonicznego "Architekturführer Warschau" >>>

    Więcej o:

Skomentuj:

Warszawa okiem szwajcarskiego i niemieckiego krytyka architektury