Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Trwa konkurs na najlepszą fasadę roku

red

Od 1 września bieżącego roku trwa rywalizacja o prestiżowy tytuł Fasady Roku 2015. Mijamy zatem półmetek konkursu, stwarzającego niezwykłą szansę wyróżnienia się na krajowym rynku budowlanym, a zarazem otwierającego drzwi do międzynarodowej odsłony plebiscytu - Baumit Life Challenge. Stawka jest wysoka, a czasu coraz mniej. Choć największe emocje dopiero przed nami, dla inwestorów, architektów czy wykonawców to już ostatni dzwonek, aby zgłosić swój projekt i dołączyć do obsady konkursu.

Baumit Fasada Roku
Baumit Fasada Roku
materiały prasowe

Konkurs Fasada Roku, którego początki sięgają 2007 r., pozwala wyłonić i docenić najlepsze realizacje budowlane, na których elewacji zastosowano kompletną technologię Baumit: system ociepleń, system tynkowy z wykończeniem lub program produktów renowacyjnych z wykończeniem. Jego misją jest docenienie pracy architektów i firm budowlanych, dzięki którym zmienia się architektoniczny krajobraz Polski.

Konkurs każdego roku przyciąga liczne grono biur projektowych, inwestorów, wykonawców, właścicieli czy zarządców nieruchomości. Fasada Roku 2015 wystartowała 1 września br., a jej zwycięzców poznamy w pierwszej połowie przyszłego roku. Zgłoszeń można dokonywać jeszcze tylko do 31.12.2015 r. za pomocą elektronicznego formularza dostępnego na stronie www.fasadaroku.pl, pamiętając przy tym, że w tegorocznej edycji mogą wziąć udział realizacje budowlane ukończone między 1.01.2015 a 31.12.2015 r.

ZOBACZ LAUREATÓW ZESZŁOROCZNEJ EDYCJI KONKURSU>>>

fasada roku - kolaż


Na półmetku 9-tej edycji plebiscytu w grze o zwycięstwo jest już 57 obiektów. Najbardziej zacięta rywalizacja zapowiada się w kategorii „Budynek wielorodzinny nowy”, gdzie aspiracje do wygranej zgłosiły do tej pory 33 realizacje. Emocji z pewnością nie zabraknie także w pozostałych kategoriach - o tytuł Fasady Roku 2015 roku ubiega się aktualnie 12 budynków po rekonstrukcji i adaptacji, 5 budynków niemieszkalnych, 4 nowe budynki jednorodzinne oraz 3 budynki po renowacji. Zakwalifikowane obiekty można podziwiać na oficjalnej stronie konkursu. Jednego można być pewnym - zgłoszeń z każdym dniem będzie przybywać.

Wzorem ubiegłego roku obiekty zgłaszane do konkursu Fasada Roku 2015 stoczą między sobą rywalizację w 5 kategoriach: „Budynek jednorodzinny nowy”, „Budynek wielorodzinny nowy”, „Budynek po rekonstrukcji i adaptacji”, „Budynek niemieszkalny” oraz „Budynek po renowacji”. Rywalizacja na poziomie krajowym w każdej grupie toczy się o prestiżowy tytuł Fasady Roku 2015 i nagrodę główną w wysokości 10 000 zł. Oprócz gratyfikacji finansowych i korzyści wizerunkowych  dodatkowym bonusem dla laureatów będzie prawo startu w międzynarodowej odsłonie plebiscytu. Czy polskim projektom uda się powtórzyć sukces z 2014 roku? Dowiemy się 2 czerwca 2016 r. w Madrycie podczas uroczystej Gali Baumit Life Challenge Awards.

    Więcej o:

Skomentuj:

Trwa konkurs na najlepszą fasadę roku