Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

PERSPEKTYWA na finiszu - zapisy na ostatnie 3 spotkania

red

Druga edycja cyklu wieczorów architektów i designerów PERSPEKTYWA powoli zbliża się do końca. To już ostatni moment, by zapisać się na jedno z trzech pozostałych spotkań - w Katowicach, Gdańsku lub Łodzi. Wstęp wolny.

PERSPEKTYWA - spotkania architektów i designerów
PERSPEKTYWA - spotkania architektów i designerów
PERSPEKTYWA

Jedyne w swoim rodzaju spotkania architektów i designerów PERSPEKTYWA to szansa na podniesienie zawodowych kompetencji, poznanie najnowszych branżowych trendów oraz nowoczesnych technologii. Po udanej inauguracji w Warszawie, zainteresowanie wieczorami jeszcze wzrosło - czego dowodem były zapełnione sale w Poznaniu, Wrocławiu, a także na pierwszym tegorocznym spotkaniu w Krakowie. Cykl nieubłaganie zbliża się do końca - obecna edycja zawita jeszcze do Katowic, Trójmiasta i Łodzi. Na trzy ostatnie wieczory PERSPEKTYWA można zapisywać się już teraz korzystając ze specjalnego formularza.

„Must be” architekta

Przyjazna atmosfera, intrygujące tematy, interesujący goście i wciągające dyskusje - to wszystko przyczyniło się do wysokiej oceny wieczorów PERSPEKTYWA wśród architektów i projektantów z całego kraju. Podobnych atrakcji nie może więc zabraknąć na zbliżających się spotkaniach. Wśród gości pojawi się trener biznesu Jacek Rozenek. Ekspert w dziedzinie przywództwa i rozwoju osobistego zajmie się m.in. zasadami skutecznej negocjacji - opowie o technikach perswazji w kontaktach biznesowych, a także o zarządzaniu pracownią i przekonywaniu do swoich projektów.

Nowa edycja to także nowy gość wieczorów PERSPEKTYWA, prawdziwa gwiazda polskiej architektury, Dorota Szlachcic. Laureatka Honorowej Nagrody SARP Wrocław 2015 r. jest najbardziej znana z projektu wrocławskiego Afrykarium, największego oceanarium w Europie. Na nadchodzących spotkaniach Dorota Szlachcic  opowie też o innych niezwykłych projektach, w które jest zaangażowana - Oceanario de Namibe w Angoli i wysokogórskim schronisku w Nepalu, w którym zastosowano najbardziej innowacyjne konstruktorskie rozwiązania. Architekt wskaże też zalety udziału w konkursach architektonicznych - źródłach inspiracji i kuźniach świeżych idei.

Grono ekspertów zamyka Rafał Osiński - architekt i ekspert ds. technologii budowlanych w firmie Häfele. Podczas swojego szkolenia opowie o rozwiązaniach okuciowych, które poprawiają komfort i bezpieczeństwo w hotelach i innych budynkach publicznych.

Zaprojektuj swój sukces

Na wieczorach nie może zabraknąć nikogo, kto stawia na rozwój, poszerzanie horyzontów i naukę nowych biznesowych kompetencji. To szansa zrozumienia nowoczesnych wyzwań branży. Architekci są zgodni - to musi zaprocentować.
Zapiszesz się nawet dziś
Wstęp na spotkania jest wolny, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracja jest możliwa na dwa sposoby:

.    Mailowo na adres perspektywa@prexpert.com.pl (imię, nazwisko, dane kontaktowe, miasto i ew. nazwa pracowni).
.    Poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie www.

Szczegółowe informacje dotyczące dat i miejsc spotkań zostaną przekazane drogą mailową oraz zamieszczone niebawem na stronie www.perspektywaspotkania.pl.

Jacek Rozenek zaprasza na spotkania:

    Więcej o:

Skomentuj:

PERSPEKTYWA na finiszu - zapisy na ostatnie 3 spotkania