Hotel na środku jeziora. To nasze Mazury!
Na środku Jeziora Mikołajskiego powstanie hotel z prawdziwego zdarzenia

Hotel i apartamenty w Mikołajkach
W samym sercu Mazur, na jeziorze Mikołajskim (a dokładnie na Ptasiej Wyspie) od maja ubiegłego roku trwa budowa unikalnego hotelu.
Budynek zaprojektowały: FORT POLSKA i P. K Studio Projektowe. Całość inwestycji obejmuje 77 pokoi hotelowych i 22 apartamenty oraz budynek restauracyjno-konferencyjny z lobby, barem i recepcją, który stanie na półwyspie. Obydwie części będą połączone ze sobą promenadą zawieszoną nad wodą. Ale to nie wszystko, w ramach budowy powstanie również prywatna marina z 64 miejscami do cumowania.

Hotel i apartamenty w Mikołajkach
Fasada hotelu w Mikołajkach będzie aluminiowo-szklana, a tarasy i loggie zostaną pokryte deską tarasową systemową lub gresem mrozoodpornym.

Hotel i apartamenty w Mikołajkach. Wnętrza
W częściach wspólnych hotelu zlokalizowano restaurację z tarasem widokowym, basen, SPA, gabinety odnowy biologicznej i kompleks saun.
- Więcej o:
Wrocławska Renoma kończy 95 lat. Od luksusowego domu towarowego do wielofunkcyjnego obiektu typu mixed-use
Warszawa: Plac Centralny już gotowy. Zieleń z nutką historii zamiast betonozy [ZDJĘCIA]
Pierwszy w Polsce Sky Walk w budynku mieszkalnym powstanie w inwestycji O27 Apartamenty Opolska w Katowicach
11. Nagroda Architektoniczna Prezydenta Warszawy – znamy laureatów
Umowa na realizację nowej siedziby Teatru Muzycznego w Poznaniu podpisana. Będzie to największy tego typu obiektu w kraju
Warszawa: Łopuszańska 47. Ostatni etap inwestycji trafił do sprzedaży
Mozaika Róże Nikiszowca - śląska tradycja w architektonicznym detalu
Trend na zielone dachy się rozwija. Zainspiruj się tymi polskimi realizacjami