Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nie musisz jechać do Egiptu. Piramidy mamy w Polsce, ''koloseum'' też się znajdzie

red

Do wyśmiewanej pastelozy i szyldozy w Polsce można dodać jeszcze przesadną miłość do imitowania historycznych stylów w architekturze. Społeczność zgromadzona wokół profilu Polisz ArKITekczer tropi rodzime piramidy, imitacje greckich świątyń i rzymskie łuki triumfalne. Od kiczu aż cisną się łzy do oczu. Nie wiadomo tylko, czy z płaczu czy ze śmiechu.

Do wyśmiewanej pastelozy i szyldozy w Polsce można dodać miłość do imitowania historycznych stylów architektonicznych. Społeczność fanpage'u Polisz ArKITekczer wytropiła rodzime piramidy, imitacje greckich świątyń i rzymskie łuki triumfalne. Od kiczu aż cisną się łzy do oczu. Nie wiadomo tylko, czy z płaczu czy ze śmiechu. Okazuje się, że nad Wisłą piramidy nie wyszły z mody! Piramida Horusa znajduje się we wsi o wdzięcznej nazwie Poźrzadło w okolicach Świebodzina (tak, to tu stoi też gigantyczny Chrystus). W środku urządzane są wesela, przyjęcia i spotkania biznesowe. Na co dzień w piramidzie działa restauracja.
<B> Do wyśmiewanej pastelozy w Polsce można dodać miłość do imitowania historycznych stylów architektonicznych. Społeczność fanpage'u Polisz ArKITekczer wytropiła rodzime piramidy, imitacje antycznych świątyń i łuków triumfalnych.</B> <br/> <br/> Od kiczu aż cisną się łzy do oczu. Nie wiadomo tylko, czy z płaczu czy ze śmiechu. Okazuje się, że nad Wisłą piramidy nie wyszły z mody! Piramida Horusa znajduje się we wsi o wdzięcznej nazwie Poźrzadło w okolicach Świebodzina (tak, to tu stoi też gigantyczny Chrystus). W środku urządzane są wesela, przyjęcia i spotkania biznesowe. Na co dzień w piramidzie działa restauracja.
Polisz Arkitekczer, fot. Tadeusz
    Więcej o:

Skomentuj:

Nie musisz jechać do Egiptu. Piramidy mamy w Polsce, ''koloseum'' też się znajdzie