Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Mieszkania pod chmurami? Jak będą wyglądać apartamenty w Złotej 44

red

Złota 44 to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich wieżowców zaprojektowany przez słynnego architekta Daniela Libeskinda. Jeśli jesteście ciekawi jak będą wyglądać wnętrza luksusowych apartamentów zapraszamy do galerii,w której pokazujemy projekt pracowni wnętrzarskiej Woods Bagot odpowiedzialnej za projekt apartamentów, części wspólnych oraz części rekreacyjno-biznesowej w budnku.

Złota 44 - projekt wnętrz apartamentów
Złota 44 - projekt wnętrz apartamentów
Mat. prasowe

Wieżowca Złota 44 chyba nikomu nie trzeba przedstawiać - to jeden z tych budynków, który kojarzą chyba wszyscy. Idea luksusowych apartamentów pod chmurami rozpala wyobraźnię i budzi wielkie emocje. Jak będą wyglądać podniebne apartamenty i ile będą kosztować?

Budynek będzie najwyższym w Europie budynkiem o charakterze wyłącznie mieszkalnym. Oddanie do użytkowania planowane jest na koniec 2016 roku. Wtedy do swoich mieszkań będą mogli wprowadzić ich właściciele. Cena mieszkań obejmująca wszelkie opłaty, pełne wykończenie i udział w części wspólnej to średnio 28 tys. zł za m². Najtańsze apartamenty zostały wycenione na 24 tysiące za metr, najdroższe i najbardziej atrakcyjne na 40 tysięcy.

Ich wielkość waha się w standardzie od 60 do 250 m², przy czym inwestor zastrzega, że mieszkania mogą być szyte na miarę i w razie potrzeby całe piętra budynku można zaaranżować na jedno mieszkanie o powierzchni 1000 metrów kwadratowych - to zdecydowanie większa powierzchnia niż w nawet dużych domach jednorodzinnych.

Wnętrza apartamentów zostały zaprojektowane przez pracownię Woods Bagot. Przyszli mieszkańcy w standardowej ofercie mają do wyboru jeden z trzech pakietów standardu wykończenia, każdy w kilku wariantach kolorystycznych. We wnętrzach pojawia się naturalne drewno, kamień i szlachetne materiały, które mają na celu stworzenie jak najbardziej eleganckiej i przyjemnej przestrzeni do mieszkania.

Przyszli mieszkańcy dostaną do swojej dyspozycji także największy basen w Polsce dostępny w budynku apartamentowym, w pełni wyposażoną siłownię, gabinety masażu oraz sauny. Ofertę dopełni przestronny taras z jacuzzi, prywatne kino z symulatorem do gry w golfa, piwniczka do przechowywania win, salon rezydentów i pokój zabaw dla dzieci oraz całodobowa recepcja z konsjerżem. 

ZOBACZ PROJEKT>>>

    Więcej o:

Skomentuj:

Mieszkania pod chmurami? Jak będą wyglądać apartamenty w Złotej 44