Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Miedź, dąb i marmur. Penthouse nad morzem od Macieja Zienia

red

Przy promenadzie nadmorskiej w Mielnie stanął apartamentowiec z penthouse'ami. Projektant mody i dwie młode architektki proponują wystrój "na bogato".

Projekt budynku Diune powstał w pracowni mellon architekci. Na dachu apartamentowca powstały luksusowe penthouse'y, z których rozpościera się widok na Bałtyk. W sumie jest ich sześć. Mieszkańcy najdroższych apartamentów mogą korzystać z zewnętrznego tarasu i dwóch basenów.

Projekt wnętrza największego penthouse'u to efekt współpracy projektanta Macieja Zienia oraz architektek: Doroty Kuć i Kariny Snuszki z pracowni Mood Works. Projektanci wypełnili wnętrze luksusowego mieszkania szlachetnymi materiałami: miedzią, dębem i marmurem. Ich projekt inspirowany jest stylem marynistycznym - mieszanką południowego, jasnego światła i metalowych wykończeń. Kolorystykę utrzymano w granatowo-piaskowej tonacji.

Projekt architektów opracowany został w formie wizualizacji. Każdy właściciel apartamentu w Dune może go bezpłatnie wykorzystać urządzając wnętrze swojego mieszkania.

Apartamentowiec Dune to pierwszy z trzech zaplanowanych w Mielnie budynków o tej samej nazwie. 

Skomentuj:

Miedź, dąb i marmur. Penthouse nad morzem od Macieja Zienia