Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowa toaleta publiczna w Poznaniu - zagłosuj na projekt!

red

Już 15 czerwca upływa termin głosowania na najlepszy projekt budynku z funkcją toalety publicznej w Poznaniu. Na konkurs organizowany przez firmę KOŁO napłynęło blisko 300 prac.

Konkurs Koło: Stare Koryto Warty, teren opracowania konkursowego
Konkurs Koło na projekt toalety publicznej
fot. Maciej Nowaczyk

Praca, która uzyska największą liczbę głosów, otrzyma dodatkowe wyróżnienie internautów oraz nagrodę pieniężną. W tegorocznej edycji konkursu KOŁO organizatorzy otrzymali blisko 300 zgłoszeń. Są to projekty budynku z funkcją toalety w północnej części Starego Koryta Warty, położonego obok boiska sportowego przy ul. Estkowskiego w Poznaniu. Budynek ma być niezwiązany trwale z gruntem, a funkcje dodatkowe mają zachęcić mieszkańców do aktywnego korzystania z boiska. Na laureatów czekają nagrody o łącznej wartości 40 000 zł.

Zwycięzców poznamy 22 czerwca 2017 r. Wyboru najlepszego projektu koncepcyjnego na toaletę publiczną dokona jury składające się z uznanych architektów i ekspertów, takich jak: Robert Konieczny i Ewa Kuryłowicz. Swój głos mogą oddać także internauci, w ramach głosowania, które odbędzie się w dniach 5-15 czerwca na stronie www.konkurskolo.pl.

Partnerem konkursu KOŁO jest Miasto Poznań.

Skomentuj:

Nowa toaleta publiczna w Poznaniu - zagłosuj na projekt!