Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Pamiątka z Gdyni w duchu Miesa van der Rohe [KONKURS]

red

Gdynia z modernizmu słynie. Przyczynili się do tego również animatorzy Gdyńskiego Szlaku Modernizmu. W ciągu niemal 8 lat rozpropagowali wyjątkową architekturę tego miasta. Teraz ogłaszają konkurs na projekt pamiątki. Zwycięska praca stanie się oficjalną pamiątką dla turystów zainteresowanych Gdynią i jej kulturą.

Konkurs 'Pamiątka z Gdyni inspirowana modernizmem'
Konkurs 'Pamiątka z Gdyni inspirowana modernizmem'
mat.prasowe

Zapraszamy serdecznie projektantów, architektów, studentów wzornictwa i architektury do udziału w konkursie kreatywnym "Gdyńskiego Szlaku Modernizmu". Konkurs Gdyńskiego Szlaku Modernizmu pt. "Pamiątka z Gdyni inspirowana modernizmem" jest skierowany do projektantów, którzy przygotują koncepcję pamiątki z Gdyni w duchu
słynnej maksymy Miesa van der Rohe - "Less is more", czyli mniej znaczy więcej.

Celem konkursu jest także wyłonienie i wyróżnienie najciekawszych projektów, których pomysł został zainspirowany architekturą gdyńskiego modernizmu. Wybrane, wyróżnione w konkursie projekty zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej. Ponadto organizatorzy zakładają wdrożenie projektu, czyli produkcję pamiątki, której specjalne jury przyzna I Nagrodę w konkursie. Termin nadsyłania prac mija 17 listopada 2017 r.

Więcej informacji w regulaminie dostępnym na stronie http://arg.gdynia.pl/do_pobrania.html oraz www.modernizmgdyni.pl

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

    Więcej o:

Skomentuj:

Pamiątka z Gdyni w duchu Miesa van der Rohe [KONKURS]