Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Bazarch 2018. Targi książek o architekturze już 24-25 listopada

Red.

Gwiazdka dla miłośników architektury przychodzi miesiąc wcześniej. Bazarch to jedyna w roku okazja, żeby w jednym miejscu przejrzeć i kupić setki książek o architekturze, mieście i projektowaniu.

Bazarch 2018
Bazarch 2018
Fundacja Centrum Architektury, proj. graficzny Piotr Niklas

Bazarch 2018 to najświeższe nowości, końcówki nakładów, bestsellery i rarytasy, z Polski i zza granicy, a wystawcy przygotują promocje i rabaty.

Targi odbywają się w Warszawie po raz piąty, a drugi raz w zabytkowej Hali Gwardii, która stała się jednym z najpopularniejszych miejsc weekendowych spotkań i zakupów w stolicy, a w 2018 roku otrzymała nominację do Nagrody Architektonicznej Prezydenta m.st. Warszawy w kategorii Rewitalizacja.

Zapraszamy w sobotę 24 listopada (godz. 10-18) i w niedzielę 25 listopada (godz. 11-17) do Hali Gwardii w Warszawie (pl. Żelaznej Bramy 1).

Wydawcy i dystrybutorzy: Architrend, Bęc Zmiana, Centrum Architektury, Blue Bird, Claroscuro, Dodo Editor, Fundacja Kultury Miejsca, Jak Wam Się Podoba/TMC, Karakter, Koenemann.pl, Księży Młyn, Międzynarodowe Centrum Kultury w Krakowie, Muzeum Architektury we Wrocławiu, Muzeum Warszawy, Oficyna Wydawnicza Politechniki Warszawskiej, 40 000 Malarzy.

Magazyny: „ARCH”, „Architektura-murator”, „Rzut”, „Autoportret”.

Antykwariat i architektoniczne gadżety: Antykwariat Conrada 11, Cuda Krowskie.

Skomentuj:

Bazarch 2018. Targi książek o architekturze już 24-25 listopada