Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Bjarke Ingels zagrał w "Grze o tron"?

Redakcja Pressland/WG

Czy Bjarke Ingels, założyciel Bjarke Ingels Group (BIG) dołączył do obsady "Gry o tron"? Na instagramowym profilu architekta pojawiło się intrygujące zdjęcie.

Bjarke Ingels i Nikolaj Coster-Waldau na planie Gry o Tron
Bjarke Ingels i Nikolaj Coster-Waldau na planie Gry o Tron
Fot. screen z profilu Bjarke Ingelsa na Instagramie/ instagram.com/bjarkeingels/

Duński architekt Bjarke Ingels to jeden z najbardziej uznanych współczesnych architektów. Jego nazwisko pojawiło się na liście stu najbardziej wpływowych ludzi na świecie. Założona przez niego pracownia BIG projektuje i buduje nowatorskie i spektakularne projekty na całym świecie, takie jak budynek Lego House w duńskim Billund, VIA 57 West i 2 World Trade Center w Nowym Jorku, Europa City w Paryżu, siedziby Google w Kalifornii i Londynie czy 8 House i park Superkilen w Kopenhadze.

14 maja na swoim profilu na Instagramie Bjarke Ingels opublikował zdjęcie z Nikolajem Coster-Waldau, duńskim aktorem który wciela się w postać Jaimego Lannistera w serialu HBO "Gra o tron". Architekt podpisał zdjęcie "Kicking it in Kings Landing". Lokalizacja? "King's Landing, Westeros" (Królewska Przystań). Ingels ubrany jest jak postać z serialu. Architekt nie odpowiedział pytania obserwujących, czy pojawi się w ósmym sezonie Gry o Tron. Wiadomo, że  jest wielkim fanem serialu i przyjaźni się z Nikolajem Coster-Waldau od wielu lat.

Czy Bjarke Ingelsa zobaczymy w którymś z odcinków?

    Więcej o:

Skomentuj:

Bjarke Ingels zagrał w "Grze o tron"?