Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

HRA Architekci gośćmi pierwszego spotkania z cyklu Architekci Oddziału Warszawskiego SARP

Redakcja Pressland/WG

Już 27 maja o godz. 18.00 w Warszawskim Pawilonie Architektury ZODIAK, odbędzie się premierowe spotkanie z cyklu "Architekci Oddziału Warszawskiego SARP". Gośćmi będą Błażej Hermanowicz i Stanisław Rewski, współzałożyciele jednej z największych stołecznych pracowni - HRA Architekci. Serdecznie zapraszamy!

HRA Architekci - nowy cykl 'Architekci Oddziału Warszawskiego SARP'.
HRA Architekci - nowy cykl 'Architekci Oddziału Warszawskiego SARP'.
Fot. mat. prasowe

"Architekci Oddziału Warszawskiego SARP" to nowy cykl organizowany przez Oddział Warszawski Stowarzyszenia Architektów Polskich. Podczas pierwszego wydarzenia zaprezentowane zostanie biuro HRA Architekci, założone przez Wojciecha Hermanowicza, Błażeja Hermanowicza i Stanisława Rewskiego. To jedna z największych większych warszawskich pracowni projektowych - zespół liczy przeszło stu architektów.

HRA Architekci mają w portfolio wiele znanych realizacji - m.in. zespół biurowy Varso Place (realizowany wspólnie z biurem Foster + Partners), biurowiec Nowogrodzka Square oraz Osiedla Saska i Wilno. W dorobku biura znajdują się także zwycięskie projekty konkursowe, a wśród nich nominowany do nagrody EU Mies Award budynek Siedziby Sądu Rejonowego w Siedlcach.

Nowogrodzka Square. Proj. HRA Architekci
Nowogrodzka Square. Proj. HRA Architekci
Fot. Grzegorz Zieliński

W Warszawskim Pawilonie Architektury ZODIAK, współzałożyciele biura – Błażej Hermanowicz i Stanisław Rewski odpowiedzą na pytania stanowiące tytuł spotkania: „Skąd przyszliśmy? Kim jesteśmy? Dokąd idziemy?”. Po prezentacji pracowni HRA Architekci odbędzie się dyskusja i networking.

Celem spotkań z cyklu "Architekci Oddziału Warszawskiego SARP" jest przybliżenie sylwetek architektów i biur projektowych działających w Warszawie i jednocześnie stworzenie platformy, która stymulowałaby dyskusje o architekturze i wykonywaniu zawodu architekta. Spotkania i prezentacje będą odbywać się cyklicznie.

Ze względu na spore zainteresowanie wydarzeniem, a jednocześnie ograniczoną ilością miejsc w WPA ZODIAK uruchomiliśmy stronę rejestracji na to wydarzenie w serwisie Konfeo - tam też znajdują się informacje na temat cyklu i tego premierowego spotkania.

-------

Co? HRA Architekci - spotkanie z cyklu "Architekci Oddziału Warszawskiego SARP"

Gdzie? Warszawski Pawilon Architektury ZODIAK, poziom -1 (Pasaż Stefana Wiecheckiego „Wiecha” 4)

Kiedy? 27 maja o godz. 18:00

Rejestracja: Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Wymagana jest rejestracja w serwisie Konfeo>>

HRA Architekci - spotkanie z cyklu 'Architekci Oddziału Warszawskiego SARP'
HRA Architekci - spotkanie z cyklu 'Architekci Oddziału Warszawskiego SARP'
Fot. mat. prasoweSkomentuj:

HRA Architekci gośćmi pierwszego spotkania z cyklu Architekci Oddziału Warszawskiego SARP