Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

KAPSTADT – świetny design z nowoczesną technologią

Artykuł sponsorowany

KAPSTADT firmy CREATON Polska to cementowa dachówka płaska, która tworzy na dachu wrażenie gładkiej, jednolitej faktury. Jej kształt i wielkość doskonale wpisują się w trendy nowoczesnej architektury.

Dachowka cementowa KAPSTADT
Dachowka cementowa KAPSTADT
CREATON

Przemyślany system

Innowacyjne rozwiązania technologiczne sprawiają, że jest to wytrzymały i trwały produkt. Dachówka jest odporna na obciążenia, które mogą być wynikiem działania między innymi silnego wiatru lub zalegania śniegu na połaci. Podwójny zamek boczny odprowadza wodę i chroni przed niszczeniem dachu wskutek zawilgocenia, natomiast zapory wodne zapobiegają przedostawaniu się wody i śniegu pod pokrycie. Dachówki są powtarzalne, jeśli chodzi o wymiar, dzięki czemu ściśle do siebie przylegają, dodatkowo mają wygładzone krawędzie, utrudniając mchom i porostom osadzanie się na dachu. Bogata gama akcesoriów takich jak gąsiory, dachówki funkcyjne, ławy kominiarskie czy drabinki śniegowe, perfekcyjnie dopasowanych kolorystyką, pozwala na stworzenie spójnego i estetycznego systemu. Firma CREATON Polska wprowadziła również dla tego produktu specjalne udogodnienie dla dekarzy – znacznik połowy. Ułatwia on układanie dachówek na tak zwaną „mijankę”, czyli z przesunięciem o połowę. Pokrycie to, jako jedno z nielicznych na rynku, posiada również funkcyjną dachówkę boczną połówkową, dlatego montaż przebiega sprawniej, a gotowy dach prezentuje się efektownie.

Ekologiczne i trwałe

Dzięki użytym do produkcji materiałom pochodzenia naturalnego i suszeniu w niskiej temperaturze, dachówki cementowe są produktem ekologicznym, a ich ślad węglowy jest znacznie zredukowany. Są niepalne i odporne na wpływ wszelkich czynników zewnętrznych, w tym gwałtowne zmiany temperatur. To trwałe pokrycie dachowe, o czym najlepiej świadczy zapewniona przez producenta 30- letnia gwarancja. Takie zwieńczenie domu może służyć nawet dłużej – 40, 50 lat, pozwalając inwestorowi oszczędzić kosztownych wymian.

 

KAPSTADT - PLANAR grafitowy
KAPSTADT - PLANAR grafitowy
CREATON

Piękno i funkcjonalność

Dachówka KAPSTADT ma wymiary ok. 334 x 420 mm i jej średnie zużycie wynosi 10,2 szt./m2, co zapewnia szybki montaż i zmniejsza koszty prac dekarskich. Występuje w 6 wariantach kolorystycznych, od klasycznej czerwieni, przez szarość, aż do modnego grafitu i czerni. Nowoczesne powierzchnie są odporne na działanie promieni UV oraz negatywny wpływ czynników atmosferycznych. Do wyboru mamy dwa rodzaje powłok, matową PLANAR oraz wyjątkowo efektowną, błyszczącą DURATOP PRO, o jeszcze większych właściwościach hydrofobowych. Sprawiają one, że woda, zamiast wsiąkać, spływa w formie kropli, jednocześnie spłukując z dachu kurz i zanieczyszczenia.

KAPSTADT to doskonałe zwieńczenie nowoczesnego domu, trwała, efektowna i niezawodna dachówka, a także atrakcyjna cenowo alternatywa dla droższych pokryć ceramicznych.

    Więcej o:

Skomentuj:

KAPSTADT – świetny design z nowoczesną technologią