Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Otwarty wykład Roberta Koniecznego na gali EUmies Awards 2024 w Barcelonie

Mat. prasowe / red. WG

Już we wtorek 14 maja w Barcelonie odbędzie się ceremonia wręczenia nagrody im Miesa van der Rohe2024. Tego dnia zapraszamy na wspólne świętowanie najlepszej współczesnej europejskiej architektury, podczas całodniowego otwartego dla publiczności wydarzenia. W Palau Victòria Eugènia w Barcelonie, Robert Konieczny opowie o galerii PLATO w Ostrawie, która znalazła się w gronie pięciu finalistów.

Galeria PLATO w Ostrawie. Proj. KWK Promes
Galeria PLATO w Ostrawie. Proj. KWK Promes
Fot. mat. prasowe

14 maja to prawdziwe święto najlepszej europejskiej architektury. Tego dnia w Barcelonie odbędzie się całodniowe, otwarte dla publiczności wydarzenie związane z tegoroczną nagrodą architektoniczną im Miesa van der Rohe. Przede wszystkim w Palau Victòria Eugènia zostanie otwarta wystawa EUmies Awards, na której zobaczyć będzie można modele, teksty, filmy, szkice i rysunki 40 finalistów oraz podsumowanie 362 nominowanych obiektów biorących udział w tegorocznej edycji konkursów.

Zobacz także: Nagroda Miesa van der Rohe 2024 dla pawilonu na kampusie Uniwersytetu Technicznego w Brunszwiku>>

O 15.30 lokalnego czasu zapraszamy na EUmies Awards Talks w Palau Victòria Eugènia, czyli rozmowy ze zwycięzcami, finalistami, kandydatami z krótkiej listy, klientami, mediami architektonicznymi i osobami zainteresowanymi omówieniem nowych tematów podkreślonych przez jury z udziałem Roberta Koniecznego, Gustava Düsinga i Maxa Hacke, Amelii Tavella, Roberto González García, Olav'a Kristoffersen & Geir'a Brendeland, Eleny Orte & Guillermo Sevillano  oraz João Branco & Paula del Río

Ceremonia wręczenia nagród EUmies Awards 2024 odbędzie się w pawilonie Mies van der Rohe o 19:00.

Wydarzenia te będą otwarte dla publiczności i mają na celu promowanie wiedzy o współczesnej architekturze i jej wartościach, zarówno osobiście, jak i za pośrednictwem transmisji online, inaugurując Barcelona Architecture Weeks 2024.

EUmies Awards Day
EUmies Awards Day
Fot. mat. prasowe
    Więcej o:

Skomentuj:

Otwarty wykład Roberta Koniecznego na gali EUmies Awards 2024 w Barcelonie